Bizim Evler 6’ya yeni etap geliyor

İhlas Yapı Ispartakule’de yeni bir arsa daha satın aldı. Arsa üzerinde Bizim Evler 6 projesine yeni bir etap inşa edilecek

Bizim Evler 6’ya yeni etap geliyor

5 Nisan 2014 / Posta Gazetesi

Bizim Evler markalı altı projesiyle Ispartakule’nin büyük yatırımcılarından biri olarak öne çıkan İhlas Yapı A.Ş., bölgede yeni bir arsa daha satın aldı. Arsa üzerinde geliştirilecek konut ve ticari üniteler, komşu parseldeki Bizim Evler 6 projesine yeni bir etap olarak dâhil edilecek.

Yapımı devam eden Bizim Evler 6 projesinin hemen yanında bulunan 28 bin 500 metrekarelik arsayı satın alan İhlas Yapı, arsa üzerinde geliştireceği projeyi Bizim Evler 6’ya dahil ederek projeyi daha da büyütmüş olacak. Ispartakule’nin merkezinde konumlanan arsa, planlaması ve çalışmaları hızla ilerleyen Mahmutbey – Bahçeşehir Metro hattının Ispartakule çıkışında yer alıyor.

Konut sayısı 5 bine çıkacak

Yeni parsel ile bölgedeki toplam konut sayısını 5 bine çıkaracak olan İhlas Yapı’nın yetkilileri, bu alanda,  454 konut ve 47 adet mağaza-dükkan inşa edeceklerini belirtti.

Böylelikle 1.207 konuttan oluşan Bizim Evler 6 projesi 1.661 konuta çıkmış olacak. İhlas Yapı A.Ş. nin halen Ispartakule’de teslimlerini tamamladığı ve yerleşime açılan Bizim Evler markalı dört projesi bulunuyor. Ayrıca şirket yapımı tamamlanmak üzere olan Bizim Evler 5 ve yapımı süren Bizim Evler 6 projeleriyle de bölgenin en geniş yaşam alanlarını hayata geçiriyor.

Proje Bilgisi: Bizim Evler