Bizim Evler 6'da erken teslim fırsatı

İhlas Yapı, Bizim Evler 6'yı, altı ay erken teslim etmeyi planlıyor. Projede "şimdi al Mayıs'ta taşın" fırsatları sürüyor.

Bizim Evler 6'da erken teslim fırsatı

İhlas Yapı, Bizim Evler 6 projesi'ni vaat edilen süreden altı ay daha erken teslim etmeyi planlıyor. Firma, "şimdi al Mayıs'ta taşı" fırsatlarının devam ettiğini açıkladı. 

Bizim Evler 6'da erken teslim fırsatı
Ispartakule'de inşa ettiği projelerle dikkat çeken İhlas Yapı, Bizim Evler 6 projesinin teslimlerini öne çekti. "Şimdi al 6 Mayıs'ta taşın" fırsatlarının sürdüğü projeye yatırımcılardan büyük bir ilgi geliyor. Mayıs 2016'da teslim edilecek olan projede konutun yanı sıra 160 adet de cadde mağazası yer alıyor.

Bizim Evler 6'da erken teslim fırsatı

Bizim Evler 6'da ödeme kolaylıkları
Yatırımcısına 30 ay vade farksız ödeme kolaylığı sunan Bizim Evler 6 projesinde ayrıca 60 aydan 120 aya kadar alternatifli ödeme planları sunuluyor. Bu imkanlar kapsamında 60 ay için 0.81, 120 ay için ise 1.02'lik kredi olanağı sunuluyor. 

Bizim Evler 6 projesi
Bizim Evler 6 projesinde dairelerin büyüklükleri 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.. Projede 1+1 tipinde dairelere yer veirilmiyor. Projede daireler 2+1'den 5+1'e kadar değişiklik gösteren tiplerde inşa ediliyor. Toplamda 1.661 konutun yer aldığı Bizim Evler 6'da ayrıca 160 cadde mağazası da yer alıyor. 

Bizim Evler 7 satılık daire fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayın...

461 bin TL'den başlayan fiyatlarla
İhlas Yapı imzasıyla hayata geçirilen Bizim Evler 6 projesinde daire fiyatları 461.000 TL'den başlayacak. Diğer taraftan İhlas yapı, çalışmaların tüm hızıyla sürdüğü Bizim Evler 7 projesinin konut teslimlerini de 2017 yılının ilk yarısında gerçekleştirmeyi hedefliyor. 

"Bizim Evler 6'da erken teslim fırsatı" Başlıklı Haberin Galerisi

Bizim Evler 6'da erken teslim fırsatı

Firma Bilgisi: Ihlas Yapı
Proje Bilgisi: Bizim Evler 6