Bizim Evler 6'da teslim heyecanı

İhlas Yapı, Bizim Evler 6 Gökkuşağı etabında teslimlere başladı

Bizim Evler 6'da teslim heyecanı

İhlas Yapı, Ispartakule'de inşa ettiği Bizim Evler 6 Gökkuşağı etabının teslimlerine başladı. Erken teslim geleneğini sürdüren İhlas Yapı, Bizim Evler Markası ile 5.500 adet konutun altına imza attı.

Bizim Evler 6 projesi
Bahçeşehir'de göl ve deniz manzarası ile hazırlanan Bizim Evler 6 sitesi, önemli markaların faaliyetlere başladğı cadde mağazalarıyla da dikkat çekiyor. Dış cephesi gök kuşağı rengine boyanan projede, her yaşam ve zevke hitap eden 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daireler yer alıyor. 

Gökkuşağı etabında 1.207, Metro etabında ise 454 daire bulunan projede ayrıca 160 cadde mağazası yer alıyor. Bizim Evler 6'da yer alan daireler 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiyor. 

Bizim Evler 6'da teslim heyecanı

Metro durağının yanı başında
Ispartakule Metro durağının yanı başında yükselen Bizim Evler 6, şehir içi ulaşım açısından da avantajlı bir lokasyonda bulunuyor.

Proje Kabataş, Mecidiyeköy, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey - Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir hattına da kolay ulaşım olanağı içeriyor. 

Devlet tarafından hayata geçirilen mega projeler komşu bir lokasyonda yükselen Bizim Evler 6, 3. Köprü, Kuzey Marmara Otoyolu, Marmaray ve 3. Havalimanı gibi projelere entegre olacak ulaşım olanaklarının yanı başında yükseliyor.

Proje bünyesinde yer verilen sosyal olanaklar arasında da bulunan üç adet kapalı yüzme havuzu, fitness salonları, sauna, Türk Hamamı, buhar odaları, koşu ve bisiklet parkurları,  açık hava sineması, basketbol, futbol ve voleybol sahaları, göletleri, şelaleleri, seyir terasları ve ilkokulu ve mescid yer alıyor. 

 

Firma Bilgisi: Ihlas Yapı
Proje Bilgisi: Bizim Evler 6