Bizim Evler 6'da yaşam başlıyor

Ispartakule'de hayata geçirilen Bizim Evler 6'da teslimler Mayıs ayında başlayacak

Bizim Evler 6'da yaşam başlıyor

Ispartakule'de hayata geçirilen Bizim Evler 6 teslimleri Mayıs ayında başlayacak. Ticari ünitelerin büyük bir kısmının sahiplerini bulduğu Bizim Evleri 6 Gökkuşağı etabında daire teslimleri Mayıs'ta başlıyor. 1.661 konut ve 160 adet cadde mağazasından meydana gelen Bizim Evler 6 projesinin 1207 daireden oluşan Gökkuşağı etabında Mayıs ayında, 454 adet daireden oluşan Metro etabında ise Temmuz ayında yaşam başlayacak. 

Gökkuşağı renklerinin hakim olduğu dış cephesi, teraslı daireleri ve mimarisi ile Bizim Evler 6, yüksek yatırım potansiyeline sahip olan konumu ile konut alıcılarından ilgi görüyor. Her zevke hitap eden daire seçeneklerinin yer aldığı projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 ve teraslı daire tiplerine yer veriliyor. Geniş kullanım alanlarına sahip Bizim Evleri 6 projesinde daire alanları 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiyor. 

 

Bizim Evler 6'da yaşam başlıyor

 

Bizim Evler 6 fiyatları 461 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede bölge halkının ihtiyaçlarına cevap vermek üere 160 adet cadde mağazası bulunuyor. Ispartakule Metro durağının önünde faaliyete hazır dükkanların alanları 45 metrekare ila bin metrekare arasında değişiyor. Ispartakule metro durağının önünde yer alan Bizim Evler 6 aynı zamanda avantajlı konumu ile dikkat çekiyor. 

Kabataş, Mecidiyeköy, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey - Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule'den şehrin her noktasına hızlı bir şekilde ulaşılabilecek. Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da projeye yakın bir noktada yer alacak. 

Projede 30 ay vade farksız ödeme kolaylığı kısa bir süre daha devam ederken, Gökkuşağı Etabı Mayıs 2016'da teslim edilecek. 60 aydan 120 aya kadar alternatifli ödeme planlarının da sunulduğu Bizim Evler 6 projesinde 60 ay için 0,82, 120 ay için 0,96 ile kredi kullanılabiliyor. İnşaat çalışmaları devam eden Bizim Evler 7'de ise teslimler 2017 yılının ilk yarısında yapılacak. 

"Bizim Evler 6'da yaşam başlıyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Bizim Evler 6'da yaşam başlıyor

Bizim Evler 6'da yaşam başlıyor

Bizim Evler 6'da yaşam başlıyor

Bizim Evler 6'da yaşam başlıyor

Firma Bilgisi: Ihlas Yapı
Proje Bilgisi: Bizim Evler 6