Bizim Evler 7 fiyat!

Bizim Evler 7 fiyat bilgileri ile ilgili bilgiler için haberimizi inceleyebilirsiniz

Bizim Evler 7 fiyat!

Bizim Evler 7 fiyat bilgilerine geçmeden önce projenin detaylarını verelim. Bizim Evler 7, 38 bin metrekare alan üzerinde İhlas Yapı tarafından inşa ediliyor. 532 adet daireden oluşan Bizim Evler 7 satılık daire büyüklükleri 116 metrekareden başlıyor. 

Bizim Evler 7 projesi daire sahibi olacaklara sunduğu imkanlar içerisinde yürüyüş parkuru, açık otopark, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, spa, sauna, kreş, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve Türk hamamı yer alıyor. 

Bizim Evler 7 projesinde daireler banka kredisine uygun durumda. Projede yüzde 5 peşinat ile 120 aya kadar kredi kullanılabiliyor. Projede peşin ödemelerde ise yüzde 5 indirim imkanı sağlanıyor. Firma bünyesinde ise 24 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor. 

Bizim Evler 7 fiyat bilgileri ve Bizim Evler 7 ödeme planı ile ilgili ödeme planı ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisini arayabilirsiniz. Bizim Evler 7 teslim tarihi olarak 2017 yılını veriyor. 

Peki Bizim Evler 7 nerede? Bizim Evler 7, Avcılar'da yer alıyor. Küçükçekmece Gölü manzarası ve Marmara Denizi'ni gören Bizim Evler 7, Tem Otoyolu üzerinde yür alan Avrupa Konutları Ispartakule projesinin yakınlarında yükseliyor.

Bizim Evler 7 iletişim bilgileri
Adres : Tahtakale Mahallesi Bizim Evler Ispartakule / İstanbul
Telefon : 0212 405 10 00
Web : http://bizimevler.com.tr

Proje Bilgisi: Bizim Evler