Bizim Evler 7 ne zaman teslim edilecek?

Bizim Evler 7 ne zaman teslim edilecek? sorusunun yanıtı için haberimizi inceleyebilirsiniz

Bizim Evler 7 ne zaman teslim edilecek?

Bizim Evler 7 ne zaman teslim edilecek? sorusunun yanıtına geçmeden önce projenin detaylarından bahsedelim. Bizim Evler projesinin devamı olan Bizim Evler 7 projesi 38 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 

532 dairenin bulunduğu bizim Evler 7 satılık daire büyüklükleri 116 ile 200 metrekare arasında değişiyor. Bizim Evler 7 ne zaman teslim edilecek? sorusunun yanıtı ise şöyle; Bizim Evler 7 teslim tarihi olarak 2017 yılını veriyor. 

Bizim Evler 7 site özellikleri içerisinde açık otopark, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, göl manzarası, kamelya, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, kreş, sauna, spa, süs havuzu, tenis kortu, Türk hamamı, voleybol sahası ve yürüyüş parkuru.

Bizim Evler 7 fiyatları 404 bin TL ile 658 bin TL arasında değişiyor. Projede dairelerin banka kredisine uygun durumda olmasının yanı sıra yüzde 5 peşinat ile 120 aya kadar kredi kullanılabiliyor. Projede peşin ödemelerde ise yüzde 5 indirim imkanı sağlanıyor. Firma bünyesinde ise 24 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor. 

Avcılar'da yer alan Bizim Evler 7 projesi Küçükçekmece Gölü manzarası ve Marmara Denizi'ni görüyor. Tem Otoyolu üzerinde yer alan Bizim Evler 7, Avrupa Konutları Ispartakule projesine yakın konumda yükseliyor. 

 

Proje Bilgisi: Bizim Evler