Bizim Evler'e metro istasyonu piyangosu

İBB, Bahçeşehir'in Mecidiyeköy ve Beşiktaş'a bağlayan metro planının tanıtım filmini yayınladı. Filmde Ispartakule metro istasyonunun Bizim Evler projesinin yanı başında tasarlandığı görülüyor.

Bizim Evler'e metro istasyonu piyangosu

İstanbul Bahçeşehir ve Ispartakule bölgesini Beşiktaş ve Mecidiyeköy'e bağlayacak metro hattının tanıtım filmi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan reklam filminde Ispartakule metro istasyonunun İhlas Yapı imzasıyla hayata geçirilen Bizim Evler projesinin yanı başında tasarlandığı görüldü. 

Bizim Evler'de yüksek prim fırsatı metro ile geldi

Mahmutbey-Esenyurt arasında hizmet verecek metro projesinin reklam filmi yayınlandı. Kabataş - Mecidiyeköy metrosu ile entegre olması planlanan projenin Ispartakule Metro durağı ise Bizim Evler projesine komşu konumda tasarlandı. Esenyurt ile Mahmutbey arasındaki ulaşım süresini 25 dakikaya indirecek metro projesi ile birlikte Bizim Evler projesinin prim potansiyelinin yükselmesi bekleniyor. Toplamda 17 kilometrelik uzunluğa sahip proje, tek yönde saatte 70 bin kişi taşıma kapasitesine sahip olacak. Diğer taraftan bu projenin Kirazlı- Başakşehir-Olimpiyat metrosu ile Beşiktaş metrosuna entegrasyonu bekleniyor. Bir diğer temas ise Ataköy-İkitelli metrosu ile sağlanırken, Kabataş ile Esenyurt arasında uzanacak metro hattı sonrasında 10 ilçenin birbirine metro hattı ile bağlanması da mümkün olacak. 

Metro entegrasyonunun merkezindeki proje

TEM otoyolunun yanı başındaki konumuyla dikkat çeken Bizim Evler projesi de metro hattı ve yanı başında yükselen metro durağı ile dikkat çekiyor. İstanbul trafiğini önemli oranda hafifletmesi beklenen yeni proje ile birlikte 5.500 konuttan oluşan Bizim Evler projesinin de yoğun yatırımcı ilgisiyle karşılaşması bekleniyor. Ispartakule'den kentin her noktasına kolay ulaşım olanağı sunan ve Marmaray ile entegre olması beklenen Ispartakule tren istasyonunun ise 2018 yılında hizmete alınması planlanıyor. Metro hattı Kabataş, Mecidiyeköy, Mahmutbey, Ispartakule, Bahçeşehir, Esenyurt'u birbirine bağlayacak. 

Bizim Evler 7'de hemen teslim fırsatı

İhlas Yapı imzasıyla Ispartakule'de hayata geçirilen Bizim Evler 7, özel sosyal imkanları ve donatılarıyla dikkat çekiyor. Projede tapu teslimleri ise tamamlanmış durumda...2+1, 3+1, 4+1 ve teraslı dairelerden oluşan 532  adet konutun yer aldığı Bizim evler 7'de ödemelere yüzde 15 oranında indirim sunuyor. 

Firma Bilgisi: Ihlas Yapı
Proje Bilgisi: Bizim Evler 7