Bizimtepe Aydos'ta faizsiz ev sahibi olma şansı

VAKIF GYO ve HALK GYO imzasıyla hayata geçirilen Bizimtepe Aydos projesinde 60 aya sıfır faiz imkanı sunan kampanyanın başladığı duyuruldu

Bizimtepe Aydos'ta faizsiz ev sahibi olma şansı

HALK GYO ve VAKIF GYO ortalığı ile Sancaktepe Aydos Ormanı'nın yanı başında inşa edilen Bizimtepe Aydos'ta özel ödeme seçenekleri ile satışlar devam ediyor. Projeden konut satın almak isteyenlere kredisiz 60 ay taksit imkanı sunuluyor.

Bizimtepe Aydos'ta özel ödeme fırsatı

"Hayaliniz Evse Çözelim Biz Bize Kampanyası" ile yatırımcılara özel ödeme fırsatları hazırlayan HALK GYO ve VAKIF GYO, konut bedelinin yüzde 20'sini peşin ödemek kaydıyla uygun ödeme olanağı sunuyor. Kampanya ile birlikte konut bedelinin yüzde 10'luk kısmının bir yıl sonra, yüzde 10'unun ise iki yıl sonraya ötelenmesi mümkün olabilecek. Toplam konut bedelinin yüzde 60'lık kısmı ise 60 ayda ve eşit taksitler halinde ödenebilecek. Kampanya için banka güvencesi ya da kefil istenmeyecek ve taksitlere de herhangi bir faiz bedeli de yansıtılmayacak. 

Şimdi al 2019 sonunda öde

Bizimtepe Aydos'tan konut satın almak isteyenler için geliştirilen bir diğer kampanya ise "Şimdi Al 2019 Sonunda Öde" ismini taşıyacak. Bu kampanya kapsaında da konut bedelinin yüzde 25'lik bölümünü peşin ödeyen vatandaşlara yüzde 75'lik kısmı yüzde 1.10 faiz oranı ile 2019 yıl sonunda başlama olanağı sunulacak. 

Bizimtepe Aydos projesi 512 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla

Toplamda 1.037 adet konuttan medana gelen Bizimtepe Aydos'ta 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilecek. Sabiha Gökçen Havalimanı'na oldukça yakın bir noktada yer alan proje, Aydos Ormanı'nın yanı başındaki konuuyla da dikkat çekiyor. Bizimtepe Aydos ayrıca, yüzde 90'lık peyzaj alanı ile yatırımcısan yeşil ve ferah bir yaşam vaat ediyor. Projede fiyatlar 512 bin 500 TL' den başlıyor.

Türkiye'nin özel markaları Bizimtepe Aydos'ta buluştu

Sancaktepe Aydos ayrıca, beyaz eşya ve ev donanımı alanında Türkiye'nin önde gelen markalarını da bir araya getiriyor. Projenin örnek dairelerinde son teknoloji örneği Siemens marka beyaz eşya, Lineadecor şık ve modern mutfak dolapları, Çanakkale Seramik yüzeyler, Egepen Deceuninck doğramalar ve ECA marka banyo ile teslimatta da verilen dairelerle tamamen aynı şekilde ziyaretçilerin dikkatine sunuluyor. 

Firma Bilgisi: Halk Gyo
Proje Bilgisi: Bizimtepe Aydos