BLANCOAXIS tasarımları dikkat çekiyor!

BLANCOAXIS, özgün tasarımıyla mutfakları hayal gücünün dokunduğu en özel alanlar haline getirmekle kalmıyor

BLANCOAXIS tasarımları dikkat çekiyor!

BLANCO, farklı tasarımlarıyla mutfakların konseptini değiştiriyor. Marka, BLANCOAXIS ile mutfaklara yepyeni bir yorum getirerek paslanmaz çelik eviye ve armatürlerde mutfakların en iyisi olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. BLANCOAXIS, özgün tasarımıyla mutfakları hayal gücünün dokunduğu en özel alanlar haline getirmekle kalmıyor, konfor ve fonksiyonellik gibi özellikleri de en iddialı şekilde bir araya getirmeyi başarıyor. Yüksek beklentileri karşılamak için tasarlanan BLANCOAXIS, size mükemmele sahip olmanın verdiği karşı konulmaz hissi yaşamak için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Eviye kavramını yeniden tanımlayan BLANCOAXIS II 6 S-IF; kesme tahtası ve multi-fonksiyonel süzgeç gibi pişirmeye yardımcı olan aksesuarları ile mükemmel bir kombinasyon oluşturuyor. Buharda pişirme yaparken dolu kapları buharlı pişiricinin üzerine koyup kaldırmak hem zahmetlidir hem de tezgahınızın ıslanmasına neden olur. İşte bu şamada BLANCOAXIS II 6 S-IF’in tasarım özellikleri işinizi kolaylaştırıyor. BLANCOAXIS II 6 S-IF’te yer alan çok fonksiyonlu süzgeç alanı, eviyede ergonomik çalışma alanı yaratmak üzere paralel olarak yerleştirilmiş bulunuyor. Aynı zamanda buharlı pişiricilerin aksesuarlarının bire bir aynısı olan bu bölüm, buharda pişirmenin hazırlık aşamasına mükemmel bir başlangıç oluşturuyor. Ana kaseye kancalanmış ve buharlı tencerelerin standardı ile donatılmış olan paslanmaz tepsi ise taşıyıcı görevi görüyor. Esnek tasarımı ile dikkat çeken ve hazırlanan malzemelerin direkt tencereye aktarılmasını sağlayan eviye üzerindeki kesme tahtası da oldukça fonksiyonel.

Kalitesi, istikrarlı hizmet grafiği, ar-ge çalışmaları ile oluşturduğu tasarımlarının yanı sıra ergonometrik üstünlükleri de örnek alınan ve bu konularda sık sık ödül kazanan BLANCO, bu sistem ile mutfaklarda devrim yaratmayı başarıyor. Paslanmaz çelik tasarımı sayesinde uzun ömürlü olan BLANCOAXIS, kolayca temizlenebilme özelliği ile de mutfak keyfine yeni bir boyut katıyor.