Blanko'dan buharlı sıcak su sistemleri

InsinkErator Buharlı Sıcak Su Sistemleri bir saat içinde 98 santigrat derecede 100 fincan suyu 40 watt ampulden daha az enerji tüketerek sağlıyor

Blanko'dan buharlı sıcak su sistemleri

Standart mutfak kettle'ından yüzde 20 daha düşük enerji tüketerek bir saat içinde 98 santigrat derecede 100 fincan su verebilme gücüne sahip InsinkErator Buharlı Sıcak Su Sistemleri tüketicinin beğenisine sunuldu. 

Buharlı sıcak su sistemleri ile birlikte kullanılabilen iki farklı armatür modeli bulunuyor. InsinkErator GN1100 Modeli, sıcak su verirken, InsinkErator HC1100 Modeli ise hem sıcak hem de soğuk suyu tek bataryadan veriyor. Dileyenler, opsiyonel olarak sunulan su filtresi seçeneği ile filtrelenmiş sıcak ya da soğuk elde etme fırsatına da sahip oluyor. InsinkErator Buharlı Sıcak Su Sistemleri son derece güvenli. Alev, sıcak plaka, çanak, tezgah üstünde kablo ya da fiş gibi kazalara neden olabilecek şeyler bulunmuyor. Özel vanası sayesinde armatür kolunu bıraktığınız anda su akışı derhal kesiliyor. Kolay montaj özelliği, tezgah altına monte edilebilen 2.5 litrelik paslanmaz çelik tank, tezgaha ya da eviyenize monte edilebilen parlak krom ve fırçalanmış çelik armatür seçenekleri ürünü farklı kılıyor. InsinkErator Buharlı Sıcak Su Sistemleri 2 yıl garanti ile satışa sunuluyor.