Blox Haliç satılık daire!

Blox haliç satılık daireleri 7 blok ve 154 adet daireden meydana geliyor

Blox Haliç satılık daire!

Blox haliç satılık daireleri 7 blok ve 154 adet daireden meydana geliyor. Efektif Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım'ın İstanbul Kağıthane'de hayata geçirdiği Blox Haliç projesi Mimar Han Tümertekin imzası taşıyor. 

2 etaptan oluşan Blox haliç satılık daireleri 7 bloktan meydana geliyor. Projenin birinci etabında 3 blok ve 62 daire, ikinci etabında ise 4 blok ve 92 daire bulunuyor. 

Peyzajı ve sosyal imkanları ile dikkat çeken Blox Haliç projesi Kağıthane'de yer alıyor. Blox Haliç, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Kemerburgaz, Levent gibi merkezlere 5 dakika mesafede bulunuyor. 

Kanyon, Metrocity gibi alışveriş merkezlerine yakın olan Blox Haliç projesi modern ve konforlu bir yaşam fırsatı sunuyor. Projede fitness merkezi, yüzme havzu, sauna, kafe gibi sosyal imkanlar bulunuyor. Blox Haliç satılık dairelerinde ise alev, duman, gaz dedektörleri ve ortak alanlar için jeneratör gibi özellikler yer alıyor. 

Efektif Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş.
Efesan Grup tarafından 2005 yılında kurulan Efektif Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. sıfır hata hedefi ile kaliteye odaklı projeleri hayata geçiriyor. Piyasanın en iyileri ile çalışarak kaliteyi en uygun fiyatla yaparak başarabilmek ve bu yöndeki koordinasyonları sağlayabilmek şirketin hedefi. 

Firma Bilgisi: Efektif Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım
Proje Bilgisi: Blox Haliç