Blue Evler Bakırköy teslimleri Mart 2016'da!

BAP Yapı ve Sinba Yapı tarafından hayata geçirilen Blue Evler Bakırköy teslimleri Mart 2016'da yapılacak

Blue Evler Bakırköy teslimleri Mart 2016'da!

BAP Yapı ve Sinba Yapı tarafından hayata geçirilen Blue Evler Bakırköy teslimleri Mart 2016'da yapılacak. 1500 metrekare alan üzerinde inşa edilen Blue Evler Bakırköy projesi toplam 32 adet daireden meydana geliyor. 2+1, 3+1 ve 4+2 konut seçeneklerinin yer aldığı Blue Evler Bakırköy satılık daire alanları 85 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiyor. 

Çocuk oyun alanları, sauna, kapalı yüzme havuzu, kameralı güvenlik, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, kamelya, kapalı otopark gibi sosyal alanların yer aldığı Blue Evler Bakırköy projesi dairelerinde ankastre ürünler, ısı pay ölçer, merkezi ısıtma, balkon ve split klime bulunuyor. 

Blue Evler Bakırköy teslimleri Mart 2016'da!

Blue Evler Bakırköy fiyatları ise 450 bin TL ile 1 milyon 350 bin TL arasında değişiyor. Blue Evleri Bakırköy projesinden konut sahbi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Blue Evler Bakırköy kiralık daire fiyatlarının ise 2 bin TL'den başlaması planlanıyor. 

İki bloktan meydana gelen Blue Evler Bakırköy projesinde 900 metrekare bahçe alanı bulunuyor. Kentsel dönüşüm projesi olarak yükselen Blue Evler Bakırköy, Kartaltepe Mahallesi'nde konumlanıyor. Carousel ve Marmara Forum AVM'ye 15 dakika uzaklıkta yer alan proje Yeşil Cami'nin yanında yükseliyor. 

Blue Evler Bakırköy teslimleri Mart 2016'da!

Zengin sosyal alanları, konumu ve daire özellikleri ile dikkat çeken Blue Evler Bakırköy projesi dairelerinin oturum amaçlı tercih ediliyor. Kiralık daire arayanlar için oldukça uygun durumda olan bölge, aileler tarafından tercih ediliyor.  BAP Yapı ve Sinba Yapı ortaklığı ile yükselen Blue Evler Bakırköy teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Bap Yapı Ve Sinba Yapı
Proje Bilgisi: Blue Evler Bakırköy