Blue Evler Bakırköy!

Blue Evler Bakırköy kentsel dönüşüm projesi olarak DAP Yapı ve Sinba Yapı tarafından hayata geçiriliyor

Blue Evler Bakırköy!

Blue Evler Bakırköy kentsel dönüşüm projesi olarak DAP Yapı ve Sinba Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 32 adet daireden oluşan Blue Evler Bakırköy 1500 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanan projede daire büyüklükleri 85 ile 155 metrekare arasında. Blue Evler Bakırköy projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde sauna, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk yüzme havuzu, kameralı güvenlik ve kamelya yer alıyor. 

Blue Evler Bakırköy!

Blue Evler Bakırköy fiyatlarının ise 450 bin liradan başlaması bekleniyor. Projede daireler banka kredisi için uygun. Blue Evler Bakırköy ödemeleri ve fiyat bilgileri ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. Balue Evler Bakırköy projesinde kira fiyatlarının ise 2 bin liradan başlaması bekleniyor. Blue Evler Bakırköy teslim tarihi olarak 2016 yılını veriyor.

Blue Evler Bakırköy!

İki bloktan oluşan Blue Evler Bakırköy, Kartaltepe Mahallesi'nde konumlanıyor. Bakırköy'de oturmak isteyenler için yeni yapılan binalar büyük ilgi görüyor.  Genellikle eski evlerin olduğu Bakırköy'de kentsel dönüşüm projesi olarak yapılan binalar son zamanlarda artış gösterdi. Blue Evler Bakırköy projesi, Carousel ve Marmara Forum'a 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor. 

Blue Evler Bakırköy adres bilgisi : Kartaltepe Mahallesi Bitişik Bağlar Orta Sokak Bakırköy - İstanbul

Blue Evler Bakırköy iletişim bilgisi
Telefon : 0212 573 20 50 
Web adresi : bapyapi.com
e-posta adresi : info@bapyapi.com

Firma Bilgisi: Bap Yapı
Proje Bilgisi: Blue Evler Bakırköy