Blue Evler nerede?

İstanbul Avrupa Yakasında BAP Yapı ile Sinba Yapı ortaklığıyla 1.500 metrekare alan üzerinde, kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen Blue Evler Bakırköy’de yer alıyor

Blue Evler nerede?

Blue Evler nerede? Sorusuna cevap vermeden öne proje özelliklerinden bahsedelim. Blue Evler 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor. 2016 yılında teslim edilmesi planlanan Blue Evler kiralık daire fiyatları ise 2 bin TL’den başlaması ön görülüyor.

Blue Evler konut sahiplerine sauna, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk yüzme havuzu, kameralı güvenlik ve kamelya gibi hizmetler sunuyor. Blue Evler 32 adet daireden meydana geliyor. Blue Evler satılık daire büyüklükleri 85 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiyor. Blue Evler 1.500 metrekare arsa alanı üzerinde BAP Yapı ile Sinba Yapı ortaklığında inşa ediliyor.

Kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen Blue Evler Carousel ve Marmara Forum'a 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Metrekare birim fiyatı 6 bin TL’den başlayan Blue Evler 2+1, 5+2 konut tiplerinden oluşuyor. 2 blok şeklinde tasarlanan Blue Evler 2+1 daireler 83 metrekare ile 75 metrekare arasında değişen büyüklükte tasarlanırken, 5+2 daireler 155 metrekare ve dubleks olarak inşa ediliyor.

Blue Evler nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında BAP Yapı ile Sinba Yapı ortaklığıyla 1.500 metrekare alan üzerinde, kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen Blue Evler Bakırköy’de yer alıyor. Blue Evler Carousel ve Marmara Forum'a 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Blue Evler iletişim bilgileri
0 212 573 20 50

Firma Bilgisi: Bap Yapı Ve Sinba Yapı
Proje Bilgisi: Blue Evler