Blue Lake Küçükçekmece daire fiyatları!

Eylül 2017’de anahtar teslimleri yapılacak olan Blue Lake Küçükçekmece’nin metrekare birim fiyatı ortalama 3 bin 100 dolardan başlıyor

Blue Lake Küçükçekmece daire fiyatları!

Metal Yapı Konut tarafından inşa edilen ve ECF Mimarlık tarafından tasarlanan Blue Lake, İstanbul Küçükçekmece’de 27 Mayıs Caddesi üzerinde hayat buluyor. Avrupa Yakası’nda yeni bir yaşam alanı oluşturan projede teslimlerin Eylül 2017 tarihinde başlaması bekleniyor. 

Blue Lake Küçükçekmece daire fiyatları metrekare bazında ortalama 3 bin 100 dolardan başlıyor. Satış ve pazarlama faaliyetleri Karmen Yapı A.Ş. tarafından yürütülen projeden daire satın almak için tamamı peşin ödeme yapılabildiği gibi uygun vade seçeneklerinden yararlanılarak banka kredisi de kullanılabiliyor. 

Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi manzarasına hakim olan Blue Lake Küçükçekmece, 38 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. 788 adet daire ile 22 adet ticari üniteden meydana gelen proje, 10 blokluk bir yaşam alanı olarak projelendiriliyor.

1+0’dan 4+1’e kadar farklı cephe ve büyüklükte daire seçeneklerine yer verilen Blue Lake Küçükçekmece’de dairelerin alanı 60 metrekareden başlayıp, 268 metrekareye kadar yükseliyor. Projedeki 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler için 2’şer araçlık otopark; 1+0 ve 1+1 daireler için bir araçlık otopark alanı ayrılıyor.

Küçükçekmece Gölü’ne yürüme mesafesinde olan Metal Yapı Konut Blue Lake, Basın Ekspres yolu, TEM otoyolu ve E-5 karayolu gibi ana ulaşım arterlerine ve Sefaköy- Küçükçekmece-İkitelli Monoray Hattı projesine de yakın mesafede bulunuyor.

16. katında ortak kullanıma ayrılmış olan tesislerin yer aldığı Küçükçekmece Blue Lake projesinin bodrum katında kapalı yüzme havuzu, masaj odaları, sauna, buhar odası ve Türk hamamı; otopark alanlarında ise elektrikli araçlar için şarj istasyonları mevcut.

 

Firma Bilgisi: Metal Yapı Konut
Proje Bilgisi: Blue Lake Küçükçekmece