Blue Lake projesinde 1 yıl sonra ödeme fırsatı

Blue Lake projesinde satışlar, özel bir kampanya ile devam ediyor. Yeni kampanya kapsamında yüzde 5'lik peşinat sonrasında, ödemeler 1 yıl sonraya ertelenebiliyor.

Blue Lake projesinde 1 yıl sonra ödeme fırsatı

İstanbul Florya Küçükçekmece'de sahil hattında hayata geçirilen Blue Lake projesinde satışlar geliştirilen özel bir kampanya ile devam ediyor. Kampanya kapsamında daire bedelinin yüzde 5'lik kısmının ödenmesinin ardından kalan ödemeler 1 yıl sonraya ertelenebilecek. 

Blue Lake'te yüzde 5 peşin, 1 yıl erteleme

İstanbul Florya Küçükçekmece'de hayata geçirilen Blue Lake projesi özel bir kampanya ile yatırımcıyla buluşmaya devam ediyor. "Yüzde 45 Peşin İle baharda yerleş, kalanı 1 yıl sonra öde" ismini taşıyacak kampanya ile yatırımcıya özel özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu proje 788 konut ve 22 ticari üniteden meydana geliyor. Proje dünyanın önde gelen mimarlık ofisi Chapman Taylor danışmanlığı ile ECF Mimarlık tarafından gerçekleştiriliyor.

Blue Lake projesi

1+0'dan 5+2'ye kadar değişen farklı daire konseptlerine sahip Blue Lake projesinde daire genişlikleri 60 metrekare ile 400 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Bahçeli, teraslı ve balkonlu konutlara sahip projede, toplam balkon ve teras alanı 19 bin metrekare düzeyine çıkabiliyor. Projedeki konutların bütünü göl ve deniz manzarasına sahip. 17 bin 500 metrekarelik peyzaj ve sosyal alanı ile de dikkat çeken Blue Lake, 65 metre yükseklikteki 15. katta yer alan Gök Teras ile de, bloklar arasında özel bağlantı yollarına sahip. Gök Teras ayrıca, panoramik deniz ve göl manzarası bulunan 3 adet infinity havuzu/cafe ve oturma alanları ve 2.6 kilometrelik yürüme parkurunu da bünyesinde

Blue Lake projesinde 1 yıl sonra ödeme fırsatı

Özel sosyal alanlar

Küçükçekmece sahilinde inşa edilen ve 10 kilometreyi bulan yürüyüş parkuru ile dikkat çeken Blue Lake projesi özel peyzaj ve sosyal alanlara sahip olacak. Proje bünyesinde Cennet Bahçesi ve Aktivite Bahçesi gibi hobi alanları yer alırken, çok amaçlı spor sahası, oyun alanları ve dinlenme alanları da yer alacak. Toplamda 12 bin metrekarelik alana uzanan perakende markalarının buluşma noktası olarak da dikkat çeken proje, 1.500 metrekarelik kapayı sosyal kulüp, sp ve fitnas kulübüne de sahip olacak. Su sporları, kültür sana merkezleri, hobi atölyeleri, kids-club gibi çok sayıda aktivite merkezi de Blue Lake sakinlerine hizmet verecek. 

Proje Bilgisi: Blue Lake Küçükçekmece