Blue Planet İle Kaliteli Yaşam

Blue Planet Kurtköy'de inşa edilmeye başlanmış olup 2015 yılının Aralık ayı projenin teslim tarihi olarak belirlenmiştir

Blue Planet İle Kaliteli Yaşam

Blue Planet Kurtköy'de inşa edilmeye başlanmış olup 2015 yılının Aralık ayı projenin teslim tarihi olarak belirlenmiştir. Bulunduğu yer itibariyle uçakla seyahat edecek vatandaşlar için oldukça kıymetli bir yol güzergahındadır. Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve Teknopark'a yalnızca 5 dakika olmasının yanında, alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Viaport Avm'ye de oldukça yakındır.

Proje iki ana blok ve iki butik blok şeklinde tasarlanmış olup, açık yüzme havuzu, oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, yürüyüş yeri ve güneşlenme terası gibi keyifli vakit geçirebileceğiniz ve işinizi kolaylaştıracak alanlardan oluşmaktadır. Bu proje kapsamında her türlü ev arayışı ihtiyacı karşılanabilmektedir. 1+1'den 4+1'e dek olan daire seçenekleriyle ihtiyacınız olan evi satın alabilirsiniz. Toplamda 254 daire olan bu proje 10 bin metrekare arsa üzerine inşa edilmektedir.

Çevreye duyarlılığı ön planda tutan bu proje iç tasarım ve inşaat teknolojisinde de kalite odaklı çalışmaktadır. Blueplanet'te betonarme taşıyıcı sistemi beton kalitesi ortalama standartların üzerinde C-35 olup, beton çeliği sınıfı ST3'tür. Her türlü yönetmeliğe uygun olarak hazırlanmaktadır. Her türlü detaylı zemin sondajları ve zemin etüt raporlarına uygun olarak inşa edilmektedir. Alanın % 70'i yeşil alandan oluşmaktadır. Bu bakımdan dış mimarisi size doğada bulunma keyfi yaşatırken, iç mimaride de dairenizde eşsiz bir konfor yaşama şansına sahip olacaksınız. Tüm yaşam alanlarında birinci sınıf ve kaliteli malzemeler kullanılarak size çevreye duyarlı ve güvenli bir yaşam alanı sunulmaktadır.

Proje Bilgisi: Blue Planet