Bluelake Küçükçekmece projesi!

Bluelake Küçükçekmece projesinde teslimlerin 2017 yılının Eylül ayında başlaması planlanıyor

Bluelake Küçükçekmece projesi!

Bluelake Küçükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası'nda yükseliyor. Proje, Metal Yapı Konut A.Ş. tarafından inşa ediliyor, ECF Mimarlık tarafından tasarlanıyor ve Karmen Yapı A.Ş. tarafından da satış ve pazarlama faaliyetleri yürütülüyor. 

Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarasına sahip olan Bluelake Küçükçekmece, 38 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kuruluyor. Proje toplam 788 adet daire ile 22 adet ticari birimden meydana geliyor. 

1+0'dan 4+1'e kadar farklı tipte seçeneklere yer verilen Bluelake Küçükçekmece'de dairelerin büyüklüğü 60 metrekare ila 268 metrekare arasında değişiyor. Proje, 10 blok halinde yükseliyor. 

Küçükçekmece Gölü'ne yürüme mesafesinde konumlanan Bluelake Küçükçekmece'nin 16. katında ortak kullanıma açık tesisler, ticari üniteler ve yeşil alanlar bulunuyor. Bodrum katında ise 1.390 metrekare büyüklüğünde kapalı havuzlu sosyal tesisin masaj odaları, buhar odaları, sauna ve hamamı mevcut. 

Blue Lake projesinde; 1+0 ve 1+1 dairelere birer adet otopark alanı, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelere ise iki adet otopark alanı tahsis ediliyor. Ayrıca elektrikli araçlar için de şarj istasyonlarına da yer veriliyor. 

Bir iç mimari virtüözü olan Chapman Taylor şirketi tarafından konfor ve kalite hedeflenerek dizayn edilen Blue Lake Küçükçekmece projesi; Kanalistanbul, yeni havalimanı ve köprü gibi büyük ölçekli yatırımların yönünü belirleyen projelere yakınlığıyla dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Metal Yapı Konut
Proje Bilgisi: Blue Lake Küçükçekmece