Bodrum Bodrum Evleri'nde satılık

Bodrum Bodrum Evleri'nde satılık toplam 80 adet villa bulunuyor. Her birinin de kendine özel yüzme havuzu yer alıyor

Bodrum Bodrum Evleri'nde satılık

Bodrum Bodrum Evleri Yalıkavak'ta yer alıyor. Bodrum Bodrum Evleri Bilgili Holding tarafından hayata geçiriliyor. Bodrum Bodrum Evleri 3 farklı tipte 2+1 ve 3+1 villa ve az sayıda da 2+1 daire tipinden oluşuyor. Bodrum Bodrum Evleri büyüklükleri 237 metrekare ile 287 metrekare arasında değişiyor.

Bodrum Bodrum Evleri 26.000 metrekarelik alan üzerinde, 80 adet villa ve az sayıda daireden meydana geliyor. Bodrum Bodrum Evleri bahçeli, balkonlu, çatı katı, verandalı daireleri konut sahibi olmak isteyenlere sunuyor. Bodrum Bodrum Evleri'nde konut sahiplerine özel yüzme havuzu imkanı da bulunuyor. 

Bodrum Bodrum Evleri özellikleri arasında 200 metre uzunluğunda özel, temiz ve sakin plajı, tekneler için özel iskelesi, yüzme havuzları, yüzen güneşlenme ve dinlenme alanları, cafe-restaurant ve fitness salonunun yanı sıra evlere ulaşımı sağlayan, yeraltından geçerek kapalı otoparka bağlanan özel araç yoluyla birlikte kapalı misafir otoparkı yer alıyor.

Bodrum Bodrum Evleri'ni Arif Özden, Sinan İzgi ve Tanju Özelgin gibi önemli isimler tasarlıyor. Bodrum Bodrum Evleri Yalıkavak Tilkicik Koyu'nda yer alıyor. Bodrum Bodrum Evleri Milas Bodrum Havaalanı'ndan 45 km uzaklıkta yükseliyor. 

Bodrum Bodrum Evleri'nde satılık

Bodrum Bodrum Evleri Özellikleri
A Tipi Evler; Toplam 18 adet villadan meydana geliyor. Büyüklükleri 241 metrekare ile 319 metrekare arasında değişiyor. 10 villanın zemin katında 3 yatak odası ve 2 banyo bulunuyor. Asma katında ise çalışma odası ile ıslak zeminlere yer veriliyor. Tavan yüksekliği 5.5 metre olarak tasarlanıyor. 8 villanın zemin katında 3 yatak odası ile 2 banyo bulunuyor. Tavan yüksekliği 3.5 metre olan bu villalardaaçık mutfak ve tuvalet yer alıyor.

B Tipi Evler; 16 adet dubleks daireden meydana gelen bu villalarda bahçe kullanımı ve havuz imkanı bulunuyor. Büyüklükleri 236 metrekare ile 264 metrekare arasında değişiyor. 

C Tipi Evler; 237 metrekare ile 277 metrekare arasında değişen büyüklükleri ve dubleks yapıları ile C tipleri, bahçe kullanımına ve kendilerine ait serinleme havuzuna sahip olup, toplam 40 adet villadan meydana geliyor.

D Tipi Evler; Toplamda 12 dubleks bahçeli villadan oluşan D tiplerinin büyüklükleri 251 metrekare ile 287 metrekare arasında değişiyor. Bu katta 2 yatak odası ve 2 banyo yer alır. Birinci katta 1 yatak odası, salon, açık mutfak ve 1 banyo bulunmaktadır.

E Tipi Evler; 12 adet çatı teraslı dairelerden meydana gelen bu villa tipinde daire büyüklükleri 152 metrekare olarak tasarlanıyor. Giriş katında 2 yatak odası, 2 banyo, salon, açık mutfak ve ön teras yer alıyor.

Bodrum Bodrum Evleri'nde satılık

Bodrum Bodrum Evleri adres bilgileri: Tilkicik koyu, Balyek Cad. No.3 Gökçebel Yalıkavak

Firma Bilgisi: Bilgili Holding
Proje Bilgisi: Bodrum Bodrum Evleri