Bodrum’da 58 bin liraya daire

Casmark Homes’un Bodrum’da hayata geçirdiği Secret Garden projesinde 1+1 daireler 58 bin liradan alıcılarıyla buluşuyor

Bodrum’da 58 bin liraya daire

24 Temmuz 2012 / emlakwebtv
Casmark Homes firması tarafından Bodrum bölgesinde inşa edilen Secret Garden projesine yoğun talep devam ediyor. Konut satışlarının yüzde 80’inin tamamlandığı Secret Garden'da kısa süre için geçerli olacak bir kampanya başladı.
6 bin 400 metrekare arsa üzerinde 7 blok ve 42 daireden oluşan Secret Garden'da 42 ile 82 metrekarelik daireler 1+1 ve 2+1 seçenekleriyle sunuluyor ayrıca projede 150 metrekarelik bir de açık yüzme havuzu bulunuyor. 1+1 dairelerin 58 bin liradan satıldığı proje de ister peşinatlı ister peşinatsız konut kredisi kullanılabiliyor.
Secret Garden projesine gelen talepten memnun olduklarını belirten Casmark Homes Satış ve Pazarlama Koordinatörü Beyza Kolşen; "Projenin inşaatı bitmiş ve oturuma hazır durumdadır. Ev alan müşterilerimiz evlerine hemen yerleşip 2012 yazını Bodrum'da geçirebilirler. Bodrum Havaalanı'na 5 km, Bodrum merkeze ise 28 km uzaklıkta yer alan Secret Garden, bulunduğu konum olaraksa büyük avantajlar sunuyor. Doğayla iç içe olan projede ev sahipleri sakinliğin ve huzurun tadını çıkaracaklar." dedi.