Bodrum’da yalı 2 milyon 370 bin Euro

Ahşap ve doğal taş kullanılarak inşa edilen Vicem Bodrum Yalıları'nın teslim tarihi 31 Mart 2013 olarak belirlendi

Bodrum’da yalı 2 milyon 370 bin Euro

23 Ocak 2013 / emlakwebtv
Mimari tasarımı Emre Arolat tarafından yapılan Vicem Bodrum Yalıları, 21 yalı villasından meydana geliyor. 9'u satılan Vicem Bodrum Yalıları'nda 12 villanın satışı sürüyor. Projede villaların alanları 390 metrekare ile 490 metrekare arasında değişiyor.
Bodrum'a 3 kilometre mesafede konumlandırılan Vicem Bodrum Yalıları içerisinde; fitness salonu, jakuziler, duşlar ve soyunma odaları plaj ve güneşlenme terasları, housekeeping sistemi, özel güvenlik, tüm evlerden erişim bulunan kapalı otopark bulunuyor
 
Gerek deniz ulaşımına gerekse ana yollara yakınlığıyla tam anlamıyla merkezde olan Vicem Bodrum Yalıları'nın teslim tarihi 31 Mart 2013 olarak belirlendi. Örnek dairesinin hazır olduğu Vicem Bodrum Yalıları'nda villa fiyatları 2 milyon 370 bin Euro'dan başlangıç gösteriyor.
 
Ahşap ve doğal taş kullanılarak inşa edilen Vicem Bodrum Yalıları denize sıfır konumda Bodrum'un İçmeler bölgesinde hayata geçiriliyor. Akıllı ev konforuyla 12 ay Bodrum'da yaşama fırsatı sunan Vicem Bodrum Yalıları'nda 7 ayrı tipte villa seçeneği mevcut. Bodrum'a 3 kilometre mesafede konumlandırılan Vicem Bodrum Yalıları içerisinde; fitness salonu, jakuziler, duşlar ve soyunma odaları plaj ve güneşlenme terasları, housekeeping sistemi, özel güvenlik, tüm evlerden erişim bulunan kapalı otopark bulunuyor.
 
Vicem Yapı imzasıyla hayata geçirilen Vicem Bodrum Yalıları sosyal tesisleri, güvenlik sistemi, özel iskelesi, sosyal tesisi, barı, spor merkeziyle sadece size değil misafirlerinize de maksimum konfor ve rahatlık sunuyor.
ww.bodrumyalilari.com