Bodrum evleri, bu yaz daha şık

Altincicadde.com’un sofistike aksesuar seçenekleriyle özel olarak tasarladığı teşhir alanı, 7 Ağustos’tan itibaren Cumba Bodrum mağazasında dekorasyon tutkunlarının beğenisine sunuluyor

Bodrum evleri, bu yaz daha şık

13 Ağustos 2013 / emlakwebtv
Orjinal tasarımlar ve exclusive ürünlerden oluşan farklı koleksiyonlarla ev dekorasyonunda alışveriş anlayışını değiştiren www.altincicadde.com, kişisel tarzlarını evlerine yansıtmak isteyen dekorasyon tutkunlarının vazgeçilmezi olarak dikkat çekiyor. Online alışveriş rahatlığında dünya dekorasyon trendlerini takip edebileceğiniz altincicadde.com, yenilikçi projeleri ve işbirlikleri ile de dikkat çekiyor. Son olarak ithal markaları ve kendi koleksiyonları ile seçkin bir beğeniye hitap eden Cumba Selection ile işbirliği yapan altincicadde.com, 7 Ağustos’tan itibaren Cumba mağazasında yaz dekorasyonu için yenilik arayan Bodrumlularla buluşuyor.

Altincicadde.com’un stil sahibi mobilya ve aksesuarların keyfini tatilinizi yaparken çıkarın
Altincicadde.com’un birbirinden şık ve konforlu ürünlerini henüz deneyimleme fırsatı bulamadıysanız, bu hoş ve stil sahibi mobilya ve aksesuarların keyfini tatilinizi yaparken çıkarabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Bodrum Evleri