Bodrum Secret Garden’da 58 bin liraya daire

Casmark Homes’un Bodrum’da inşa ettiği Secret Garden projesinde satışlar kısa süreli bir kampanyayla devam ediyor

Bodrum Secret Garden’da 58 bin liraya daire

25 Haziran 2012 / emlakwebtv

Casmark Homes’un Bodrumda hayata geçirdiği Secret Garden projesindeki dairelerin yüzde 80’i satıldı. Kalan konutlar için kısa süreli bir kampanya başlatılan projede, 1+1 daireler 58 bin liradan satılıyor. Projede ister peşin, ister hiç peşinatsız konut kredisi kullanılabiliyor.
İnşaat kalitesi ve proje özelliklerine kıyasla uygun fiyatlarla satışların devam ettiği proje, 6 bin 400 metrekare arsa üzerinde 7 blok ve 42 daireden oluşuyor. 42 ile 82 metrekarelik dairelerin 1+1 ve 2+1 seçenekleriyle sunuduğu projede peyzaja geniş yer veriliyor ve projede 150 metrekare büyüklüğünde açık yüzme havuzu bulunuyor.

Proje inşaatı bitmiş ve oturuma hazır durumda
Secret Garden projesine gelen talepten memnun olduklarını belirten Casmark Homes Satış ve Pazarlama Koordinatörü Beyza Kolşen, şunları söyledi: "Proje inşaatı bitmiş ve oturuma hazır durumdadır. Ev alan müşterilerimiz evlerine hemen yerleşip 2012 yazını Bodrum'da geçirebilirler. Bodrum Havaalanı'na 5 km, Bodrum merkeze ise 28 km uzaklıkta yer alan Secret Garden, bulunduğu konum olarakta da büyük avantajlar sunuyor. Doğayla iç içe olan projede ev sahipleri sakinliğin ve huzurun tadını çıkaracaklar."

Proje Bilgisi: Secret Garden