Bodrum Sierra'yı KW Türkiye satacak

On-Yapı tarafından Bodrum şehir merkezine 4 km uzaklıkta hayata geçirilen Bodrum Sierra Hills Projesinin gayrimenkul satış işlemlerini KWBodrum Bölge Müdürlüğü gerçekleştirecek

Bodrum Sierra'yı KW Türkiye satacak

On-Yapı'nın Bodrum'a 4 km uzaklıkta inşa ettiği Sierra Hills Projesi'nin satış işlemlerini KW Bodrum Bölge Müdürlüğü gerçekleştirecek. 12 lüks villadan oluşan Sierra Hills Projesi, deniz manzarası ve doğayla iç içe konseptiyle dikkat  çekiyor.

515 bin Euro'dan başlayan fiyatlar
KWBodrum Yönetici Ortağı Burak Gözüm Sierra Hills'in Bodrum'a değer katan ve yatırımcısına uzun vadede yarar sağlayan bir proje olduğunu belirterek: “Şehir gürültüsünden uzak, denizin ve yeşilliğin kesişme noktasına konumlandırılan bu özel proje 12 villa olarak tasarlandı. Şehir merkezinde 4, Bodrum Havaalanına ise 28 km mesafede bulunan bu proje birinci sınıf malzeme ve en iyi kalite ince bir işçilik ile yaklaşık bir senede tamamlandı. A,B ve C tipi villa sakinleri sosyal tesis bahçe alanları ile beraber 350m2 metrekare üzerinde kurulan sosyal tesiste keyifle vakit geçirebilecek” dedi.

Gelişen teknolojileri yakından takip eden ve modern inşaat tekniklerini uygulayan On Yapı güvencesiyle inşa edilen projenin her aşamasında en yüksek kaliteli inşaat malzemeleri kullanılarak günümüz standartlarına uygun olarak tamamladı. Her villanın kendine ait özel yüzme havuzu ve bahçesinin olduğu Sierra Hills projesinin satış fiyatı ise 515.000Euro’dan başlıyor. 

Yabancı yatırımcının tercihi
Torba'da 9 dönüm üzerine inşa edilen Sierra Hills projesiyle ilgili değerlendirmesinde Bodrum'a gösterilen ilginin her geçen gün büyüdüğünü söyleyen KWBodrum Yönetici Ortağı Burak Gözüm:

"Bodrum’u geçtiğimiz yıl 3 milyon 200 bin turist ziyaret etti. Bu yıl ise 3 buçuk milyon ziyaretçinin geleceğini öngörüyoruz. Her yıl artan turist sayısıyla birlikte arz da her geçen gün artıyor. Arzı karşılayacak talep de oldukça yüksek. Bodrum’da her sene 5 bin adet mülk ev satılıyor. Bu satışlarda yabancı yatırımcıların payı %20 civarında. Geçtiğimiz yıllarda İsveç, Norveç gibi Kuzey Avrupa ülkelerinin ilgi gösterdiği Bodrum’a son dönemde Azerbaycan’dan ve Türkmenistan’dan gelen Ortadoğulu yatırımcısının ilgi gösterdiğini söyleyebiliriz. 2-3 hafta tatil yapan yabancı yatırımcılar yılın geri kalan zamanında ise gayrimenkullerini kiraya veriyor” dedi.