Bodrum’da Evi Olan Ünlüler!

Bodrum’da Evi Olan Ünlüler kim? İşte cevaplar

Bodrum’da Evi Olan Ünlüler!

Kimin Bodrum’da evi var? Hangi ünlü Bodrum’dan ev aldı? Projelerin geliştiği ve özel mimariye sahip olan Bodrum’da birçok tanıdık sima ev sahibi. Gerek haftasonları gerekse yazları kaçtıkları Bodrum’da dinlenen bu isimler kim?

Emlakwebtv.com ekibi olarak sizin için merak edilen bu soruların cevabını veriyoruz.

İşte Bodrum’da Evi Olan Ünlüler!

1.Filiz Akın

1943 yılında doğan Filiz Akın bu zamana kadar birçok sinema filminde rol aldı. Ünlü isim Bodrum’daki evinde misafirlerini ağırlamaktan çok hoşlandığı daha önce verdiği röportajlarda dile getirdi.

2.Sibel Can

1970 yılında doğan Sibel Can şarkıcılık kariyerine başladıktan sonra yatırımlarını gayrimenkul yönünde kullandı. Farklı birçok yerde evi olan Sibel Can son olarak Bodrum’dan da bir ev satın aldı.

Bodrum’da Evi Olan Ünlüler!

3.Kıvanç Tatlıtuğ

Genç kızların beğenerek takip ettiği eski manken yeni oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Bodrum’daki evinde tatil yapmaya devam ediyor. Yeni projelerine başlamadan önce Tatlıtuğ Bodrum’un keyfini çıkarıyor.

4.Bülent Ersoy

1952 yılında doğan Bülent Ersoy serveti duyanların dudaklarını uçuklatmaya yetiyor. Bülent Ersoy yaz aylarında, gözlerden uzak Bodrum’da tatilini yapıyor.

5.Gökçe Bahadır

Ünlü oyunca Gökçe Bahadır da kazandığı paraları gayrimenkule dönüştüren ünlü isimlerden. Genç oyuncu son olarak Bodrum’da kendisine bir ev satın alarak setlerden kalan zamanlarında dinlenmek için kaçamak yapıyor.

Bodrum’da Evi Olan Ünlüler!

6.Ebru Şallı

1977 doğumlu Ebru Şallı’nın da Bodrum’da evi var. Şallı çocukları ile beraber Bodrum’da denizin ve keyfini çıkarıyor.

7.Demet Akalın

Yazın gelmesi ile beraber yeni albüm çıkarmayı kendisine adet edinen Demet Akalın şu sıralar Bodrum’daki evine gidemiyor.