Bodrum'da gayrimenkul işlem hacmi büyüyor

Eğitim, sağlık ve spor yatırımları ile ciddi bir atılım yapan Bodrum'da gayrimenkul sektörü, büyük şehir yaşantısını değiştirmek isteyen kişilerin de ilgisiyle önemli bir işlem hacmine ulaştı

Bodrum'da gayrimenkul işlem hacmi büyüyor

Son yıllarda eğitim,sağlık ve spor yatırımlarının uzun yıllara dayanan turizm yatırımları ile entegre olmasına paralel olarak ciddi bir atılım kaydeden Bodrum, önemli gayrimenkul projelerine ev sahipliği yapıyor. Büyük şehir hayatını bırakmak isteyenler için de bir geçiş noktası olarak Bodrum'da gayrimenkul sektörü önemli bir işlem hacmine ulaştı.

Bodrum önemli konut projelerine ev sahipliği yapıyor
Dünyanın en önemli gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden olan Keller Williams Türkiye Direktörü Emre Erol, 1. yılını kutlayan KW Bodrum Bölge Müdürlüğü'nün bu süre içerisinde 7 katlık bir büyüme kaydettiğini söyledi. Hem yaz, hem de kış aylarını Bodrum'da geçirmek isteyen yatırımcının bölgeye ilgisinin hız kesmediğini ve kış aylarına rağmen bölge müdürlüğünde işlem yoğunluğunun yüksek olduğunu belirten Erol:

"Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz satış işlem sayısı ile tüm bölge müdürlükleri arasında işlem sayısı ve ciro sıralamasında birinci sırada yer aldık. Keller Williams Türkiye'nin de öngördüğü üzere 2016 yılı verimlilik yılı olacak ve biz de danışmanlarımızın işlem adedini ve danışman başına düşen brüt hizmet bedelini artırmak üzere verimlilik koçluğunu hayata geçiriyor olacağız." dedi.

Keller Williams Bodrum dev projelerin danışmanlığını yapıyor
Müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına çalışmaların aralıksız sürdüğünün de altını çizen Erol, firmanın Bodrum'un en önemli konut projeleri Yarbasan Taş Evler, Mirage Marine, One Golf Resort, Saklı Vadi Saranda Resort Çeşme ve Doğalkaya'ya danışmanlık yapmakta olduğunu belirtti. Erol, KW Bodrum'un önümüzdeki süreçte de önemli başarılara imza atmayı sürdüreceğini belirtti.