Boliva Bornova son durum

Boliva Bornova son durum bilgilerine haberimiz detaylarından ulaşabilirsiniz

Boliva Bornova son durum

Boliva Bornova son durum detaylarına değinmeden önce proje özelliklerine bakalım. Boliva Bornova Eruz Yapı ve Musa Çiçek İnşaat tarafından İzmir’de 3 bin 500 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.

Boliva Bornova 1+1, 2+1 dairelerden meydana geliyor. Boliva Bornova satılık daire büyüklükleri 64 metrekare ile 94 metrekare arasında değişiyor.

Boliva Bornova satılık daire özellikleri şöyle: 20'si 2+1, 78'i ise 1+1 tipinde. 1 oda 1 salon daireler 64 metrekare, 2 oda 1 salon daireler ise 94 metrekare.

Boliva Bornova teslim tarihi
Boliva Bornova teslim tarihi 2015 yılı Mart ayı olarak veriliyor.

Boliva Bornova son durum
2 blok şeklinde tasarlanan  Boliva Bornova satılık daire sahiplerine AVM, fitness merkezi, güvenlik, sauna, kameralı güvenlik, kapalı otopark, yüzme havuzu, restoran ve kafe gibi imkanlar sunuluyor. Boliva Bornova satılık daire fiyatları 315 bin TL ile 500 bin TL arasında değişiyor. Boliva Bornova ödeme planı kapsamında ise banka kredisi imkanı sağlanıyor.

Boliva Bornova nerede?
Eruz Yapı ve Musa Çiçek İnşaat tarafından 3 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilen Boliva Bornova; Bornova Evka 3 mevkiinde yükseliyor.

Boliva Bornova adres bilgileri: Erzene Mah. İstanbul Cad. No: 4 Bornova/İzmir

Boliva Bornova İletişim Bilgileri
Telefon : 0232 388 55 55
Web : http://bolivabornova.com/

"Boliva Bornova son durum" Başlıklı Haberin Galerisi

Boliva Bornova son durum

Boliva Bornova son durum

Boliva Bornova son durum

Boliva Bornova son durum

Proje Bilgisi: Boliva Bornova