Bolu’da 1500 kişiye iş imkanı

Bolu tarihinin en heyecan verici projelerinden biri olan ’14 BURDA’ projesi Bolu Valisi İbrahim Özçimen’e sunuldu

Bolu’da 1500 kişiye iş imkanı

07 Aralık 2013 / emlakwebtv
Bolu tarihinin en heyecan verici projelerinden biri olan ’14 BURDA’ projesi Bolu Valisi İbrahim Özçimen’e sunuldu. Esas Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kamışlı, projeyi 15 Nisan 2015’te bitirmeyi planladıklarını söyledi Kamışlı, bu proje ile bin 500 kişiye iş imkanı sağlanacağını söyledi. Öte yandan “14 Burda AVM projesi” için 9 Aralık'ta halkın katılımı ile bir toplantı gerçekleşecek. Paşaköy Konağında yapılacak olan toplantı 9 Aralık Pazartesi günü saat 11.00’da yapılacak.

Kamışlı: “Bolu gitgide gelişiyor. Böyle yatırımlar bizleri çok memnun ediyor. İnşallah proje ilimize ve ülkemize hayırlı olur”
Esas Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kamışlı, Vali İbrahim Özçimen’i ziyaret ederek, D-100 karayolu kenarına yapılacak olan alışveriş merkezi, otel ve konut projesi ile ilgili sunum yaptı. Sunumun ardından Vali Özçimen, bu projenin Bolu’ya çok büyük değerler katacağına inandığını söyledi.’14 BURDA’ projesini Vali İbrahim Özçimen’e tanıtmak üzere ziyarete gelen Esas Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kamışlı, Yönetici Ortak Kazım Köseoğlu, Gayrimenkul Direktörü Mustafa Doğaner ve Yatırım Analisti Fehmi Duruay, projeyi 15 Nisan 2015’te bitirmeyi planladıklarını kaydettiler. Yönetim Kurulu Başkanı Kamışlı, bu proje ile bin 500 kişiye iş imkanı sağlanacağını söyledi ve projenin detaylarını Vali Özçimen’e aktardı. Projenin Bolu’ya çok büyük değerler katacağına inandığını söyleyen Vali Özçimen ise “Bolu gitgide gelişiyor. Böyle yatırımlar bizleri çok memnun ediyor. İnşallah proje ilimize ve ülkemize hayırlı olur” dedi.