Bolu Mengen Pazarköy Toki Evleri Emekli başvuruları

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında yapılacak olan Bolu Mengen Pazarköy 2. Etap konutlarında emekliler için 2+1 tipinde 28 adet kontenjan ayrıldı

Bolu Mengen Pazarköy Toki Evleri Emekli başvuruları

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında yapılacak olan Bolu Mengen Pazarköy 2. Etap konutlarında emekliler için 2+1 tipinde 28 adet kontenjan ayrıldı. Projedeki konutlar için başvurular 14 Mart – 31 Mart tarihleri arasında yapılacak.

Ziraat Bankası Mengen Şubesi aracılığı ile kabul edilecek başvurular sırasında başvuru bedeli olarak 500 TL alınacaktır. 28 Nisan 2016 tarihinde çekilecek olan Bolu Mengen Pazarköy Toki Evleri kura çekilişi sonucunda hak sahibi olanların başvuru bedelleri peşinatlarından düşülecek, hak sahibi olamayanlar ise 2 Mayıs 2016 tarihinden itibaren başvuru bedellerini Ziraat Bankası Mengen Şubesi’nden geri alabilecekler.

Bolu Mengen Pazarköy Toki Emekli Evleri’nde fiyatları 77 bin 600 TL olarak belirlendi. Konut alıcılarına konutlar, yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat için 240 ay vade ile taksitlendirilecek. Projede, 180 ay vade için 379,38 TL, 240 ay vade için ise 258, 67 TL taksit ödemesi yapılacak.

Toki Bolu Mengen Pazarköy Emekli Evleri başvuru şartları

  • T.C. vatandaşı olması ,
  • Projenin bulunduğu il/ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak şartı ile ikamet ediyor olması veya projenin bulunduğu il veya ilçe nüfusuna kayıtlı olması,
  • Kendisine, eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklara ait tapuda herhangi bir gayrimenkulün olmaması,
  • Aylık hane gelirinin en fazla net 3 bin 200 TL olması,
  • Bir hane halkı adına, kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılacaktır. 
Firma Bilgisi: Toki