Bolu Mengen TOKİ 2. Etap başvuruları başlıyor

1 adet konutun açık satışa sunulacağı Bolu Mengen TOKİ 2. Etap başvuruları 25 Temmuz'da başlıyor

Bolu Mengen TOKİ 2. Etap başvuruları başlıyor

1 adet konutun açık satışa sunulacağı Bolu Mengen TOKİ 2. Etap başvuruları 25 Temmuz'da başlıyor. 30 Eylül 2016 tarihine kadar devam edecek olan başvurular T.C. Ziraat Bankası A.Ş.'nin Mengen Şubesi tarafından kabul edilecek. 

Bolu Mengen TOKİ 2. Etap konutlarında fiyat 82 bin 574 TL olarak belirlendi. Projede yer alan 2+1 konutun alanı 59 metrekare. Projede yer alan konut yüzde 12 peşinat bedeli ile 180 ay vade ile taksitlendirilecek. 

Konut seçimi yapan alıcı peşinatını Mengen Şubesine yatırarak gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacak. Konut alıcısı sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. 

TOKİ Bolu Mengen 2. Etap konutları başvuru şartları 

* T.C. vatandaşı olması, 
* Bolu il nüfusuna kayıtlı olması veya Mengen ilçesi sınırları içinde en az 1 yıldan az olmamak şartıyla ikamet ediyor olması, belgeler ile kanıtlaması gerekmektedir. (İl/İlçe Nüfus Müdürlüğü'nden onaylı vukuatlı nüfus kaydı ibraz edilmesi veya başvuru sahibi adına ve ikametgah ilmühaberinde yer alan adrese göre düzenlenmiş bir adet fatura) 
* Satış tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması gerekmekte olur, eşi vefat etmiş çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmayacak. 
* Aylık hane halkı gelirinin en fazla net 3 bin 200 TL olması ve kanıtlayan gelir belgeleri. 
* Bir hane halkı adına, kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir. 
 

Firma Bilgisi: Toki