Bomonti Business Center

Bomonti Business Center, Peker Şirketler Topluluğu tarafından hayata geçiriliyor

Bomonti Business Center

Bomonti Business Center, Peker Şirketler Topluluğu tarafından hayata geçiriliyor. 27 bin 817 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen proje 88 adet ofisten meydana geliyor. Bomonti Business Center satılık daire büyüklükleri 200 ile 800 metrekare arasında değişiyor. 

27 katlı tek kuleden meydana gelen projenin 22 katı ofislere ayrılıyor. Ofis katları 4'e bölünebiliyor. 4 metre tavan yüksekliğindeki ferah ofislerden oluşan Bomonti Business Center projesi sosyal imkanları ile de dikkat çekiyor. 

Bomonti Business Center projesinden ofis sahibi olanlar güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, deniz, haliç ve istanbul boğazı manzarası, kafe ve restorandan yararlanabiliyor. Projede ofislerde rezidans hizmetleri, merkezi ısıtma, merkezi klima ve ısı pay ölçer yer alıyor. 

Bomonti Business Center fiyatlarının 950 bin dolar ile 3 milyon 320 bin dolar arasında değişmesi bekleniyor. Bomonti Business Center projesinden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projenin detayları için satış ofisinden bilgi alabilirsiniz. 

Bomonti Business Center adres bilgisi : Cumhuriyet Mahallesi İncirlidere Caddesi Bomonti - Şişli - İstanbul 

Bomonti Business Center iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 44 96
Web adresi : www.bomontibusiness.com
E-posta adresi : info@bomontibusiness.com

"Bomonti Business Center " Başlıklı Haberin Galerisi

Bomonti Business Center

Bomonti Business Center

Bomonti Business Center

Bomonti Business Center

Firma Bilgisi: Peker Şirketler Topluluğu
Proje Bilgisi: Bomonti Business Center