Bomonti'nin ilk markalı residence projesi

'The House Grubu', tarafından tasarlanan Bomonti'nin ilk markalı resindence projesi 2016'da tamamlanacak

Bomonti'nin ilk markalı residence projesi

4 Temmuz 2014/Emlakwebtv
Tha House Grubu, The House Cafe ve The House Hotel zincirlerinin ardından Bomonti'nin ilk markalı işletme projesini de hayata geçirmeye hazırlanıyor.  Yenigün İnşaat ortaklığıyla yapılacak The House Residence Bomonti, Bira Fabrikası'nın düzenlenmesiyle çok sayıda sanat aktivitesine ev sahipliği yapan Babylon'a komşu olacak şekilde konumlandı. 

Sakinlerinin birkaç dakikada Nişantaşı, Taksim’e ve Tünel’e gibi mekezlere ulaşabilmesine olanak veren lokasyon avantajıyla The House Residence'nin Konsept, marka ve dizaynı FYP Proje Geliştirme Pazarlama Satış tarafından şekillendirildi. Projede sanat ve tasarımla zenginleşen mekanlara, konfor ve yaşam kolaylığı The House Residence sakinleri için The House Hotel işletmesi ile sunulacak. 

Daire tipleri ve sosyal imkanlar
Özel olarak tasarlanmış, 44-164 m2 arasında apart dairelerden oluşan The House Residence Bomonti; The House Hotel, The Residence Lounge, The Dining Room, The Cafe, The Club Fitness, The Club Office, The Garden Terrace, The Services’i aynı binada, aynı çatı altında bir araya getiriyor. The House Residence’ta yaşayanlar, sanatsal ve özgün tasarımlarla zenginleşen apart dairelerinde 7 gün 24 saat kişiye özel hizmet alacak, sevdikleri mekanlarda yaşamanın keyfini sevdikleri ile birlikte çıkaracak. 

Otel hizmeti
Nişantaşı’nda sonra Galatasaray ve Karaköy’de kurulduğu her semtle kaynaşan, gittiği her yere mutluluğu da taşıyan The House Hotel de projenin ilk 3 katında 51 odasıyla yer alarak The House Residence sakinlerinin misafirlerini ağırlarken bölgenin ilk dizayn oteli olacak. 

Fiyatlar ve teslimat
Mayıs 2016’da sahiplerine teslim edilecek projede daire fiyatları 200 Bin Dolar’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yenigün İnşaat, kendi bünyesinde peşinata bağlı olarak vade farksız taksit imkanı fırsatı verirken, Odea Bank da bu projeye özel faiz oranlarıyla kredi seçenekleri sunuyor.