Borncity İzmir teslimleri 2017'de!

Efka Yatırım İnşaat güvencesi ile hayat bulan Borncity İzmir, İzmir Bornova'da yükseliyor. Borncity İzmir teslimlerinin 2017 yılının Mart ayında yapılması planlanıyor

Borncity İzmir teslimleri 2017'de!

Efka Yatırım İnşaat güvencesi ile hayat bulan Borncity İzmir, İzmir Bornova'da yükseliyor. Borncity İzmir teslimlerinin 2017 yılının Mart ayında yapılması planlanıyor. 

1+1 home ofislerin yer aldığı Borncity Residence İzmir'de toplam 68 adet home ofis bulunuyor. 2 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanan Borncity İzmir projesinde daire alanları ise 47 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Efka Yatırım İnşaat güvencesi ile Bornova'da yükselen projenin home ofisleri Ankara Caddesi'ne, otel odaları metro tarafına cpheli.. Borncity İzmir projesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal donatılar arasında; açık ve kapalı otopark, açık ve çocuk yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, Türk hamamı ve spa mevcut.

Borncity İzmir teslimleri 2017'de!

2017 yılı Mart ayında teslim edilecek olan Borncity İzmir'de daireler ankastre beyaz eşya ürünler ile donatılıyor. Projede bunların dışında rezidans hizmetleri, balkon, merkezi ısıtma, merkezi klima ve intercom sistemi de dairelerde mevcut durumda. 

4 yıldızlı bir otelin de proje kapsamında yer aldığı Borncity İzmir'de otelinde oda servisi, resepsiyon hizmetleri ve house keeping hizmetlerinden ev sahipleri de yararlanacak. Yatırımcılar tarafından büyük ilgiyle karşılaşan Borncity İzmir'de otel ve home ofislerin dışında 9 adet dükkana yer veriliyor.

Home ofislerden satın almak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Borncity İzmir fiyatları 278 bin TL'den başlıyor. Projede kiralık home ofis fiyatlarının ise 1.750 TL'den başlaması bekleniyor. Borncity Residence İzmir'de en yüksek home ofis fiyatı ise 305 bin TL olarak belirlendi. 

 

"Borncity İzmir teslimleri 2017'de!" Başlıklı Haberin Galerisi

Borncity İzmir teslimleri 2017'de!

Borncity İzmir teslimleri 2017'de!

Borncity İzmir teslimleri 2017'de!

Borncity İzmir teslimleri 2017'de!

Firma Bilgisi: Efka Yatırım İnşaat
Proje Bilgisi: Borncity Residence İzmir