Bornova Green Projesi!

Bornova Green Projesi, HCP Yapı güvencesi ile İzmir Bornova'da hayata geçiriliyor

Bornova Green Projesi!

Bornova Green Projesi, HCP Yapı güvencesi ile İzmir Bornova'da hayata geçiriliyor. Ege Üniversitesi ve Forum Bornova'ya yürüme mesafesinde yer alan Bornova Green, Ankara - İstanbul yollarının kesişim noktasında inşa ediliyor. Sona gelinen projenin kaba inşaatı tamamlandı. 

Mayıs 2016'da teslim edilmesi planlanan Bornova Green, 2 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. Toplam 96 adet daireden meydana gelen projede 1+1 tipinde alanları 60 metrekare ile 65 metrekare arasında değişen daireler bulunuyor. İki bloktan oluşan projede bloklar 8 katlı olarak inşa ediliyor. 

 

Bornova Green Projesi!

 

Bornova Green Projesinden konut satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Bornova Green fiyatları ise 175 bin TL ile 205 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Proje tamamlandığında kiralık daire fiyatlarının ise 900 TL ile 1.500 TL arasında olması bekleniyor.HCP Yapı imzası ile hayat bulan Bornova Green teslimlerinin 2016 yılı Mayıs ayında yapılması planlanıyor. Tamamı 1+1 dairelerden meydana gelen projede daire alanlar brüt 60-65 metrekare, net 4*-45 metrekare büyüklükte tasarlanıyor. 

Projenin daire sahiplerine sunduğu sosyal olanaklar içerisinde; açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, sinema, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik ve kafe bulunuyor. Projenin dairelerinde ankastre beyaz eşya ürünler bulunuyor. Aynı zamanda daireler salon ve yatak odasında klima ile teslim ediliyor. Dairelerde ısıtma ve soğutma klimalar ile sağlanacak.

 

Bornova Green Projesi!

 

"Bornova Green Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Bornova Green Projesi!

Bornova Green Projesi!

Bornova Green Projesi!

Bornova Green Projesi!

Firma Bilgisi: HCP Yapı
Proje Bilgisi: Bornova Green