Bosch’a “En İyi Beyaz Eşya Markası” ödülü

“Testlerde En İyiler” ve “Satın Alınacak En İyiler” kategorilerinde 17’şer ödülün sahibi olan Bosch, böylece 2013’ün ilk altı ayına toplam 34 ödül sığdırdı

Bosch’a “En İyi Beyaz Eşya Markası” ödülü

02 Ağustos 2013 / emlakwebtv
“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, 2013 yılına Avrupa çapında ödüllerle devam ediyor. Bosch, Avrupa çapında 20’yi aşkın araştırma kuruluşu ve tüketici dergisi tarafından gerçekleştirilen, 93 ürün test ve değerlendirmelerinde, bir numaralı marka olarak ipi göğüsledi. Avrupa’nın ve dünyanın lider markalarının bulaşık makineleri, fırınları, buzdolapları, kurutma ve çamaşır makinelerinin değerlendirildiği testlerde, Ocak – Haziran 2013 olmak üzere altı aylık dönemi kapsayan rapor sonucuna göre Bosch Ev Aletleri, “Testlerde En İyiler” ve “Satın Alınacak En İyiler” kategorilerinde toplamda 34 ödülün sahibi oldu. Bosch, ayrıca son derece prestijli Which? Ödülleri’nde 2011’den bu yana üçüncü kez “En İyi Beyaz Eşya Markası” unvanına da layık görüldü. 

Süer: “Geçen yıldan daha büyük bir başarıya doğru koşuyoruz”
Bosch’un, 125 yıldır dünyada ve 100 yılı aşkın süredir de Türkiye’de; ‘İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim’ ilkesiyle yönetildiğinin altını çizen Bosch Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Neylan Süer, Avrupa Karşılaştırmalı Test Raporu’nu değerlendirdiği konuşmasında; “Bosch olarak, Avrupa’nın ve hatta dünyanın en değerli markalarının ürünlerinin test edilerek, ödüllendirildiği bu raporda açık ara lider marka seçilmekten gurur duyuyoruz.. Bizi, böyle bir platformda ‘en iyi’ olarak tescilleyen herkese teşekkür ederiz” dedi.

Bosch, küçük ev aletlerinde de Türkiye’nin en memnun olunan markası seçildi
Beyaz eşya kategorisindeki başarılarının yanı sıra Bosch, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ve uluslararası araştırma şirketi KA Araştırma tarafından yürütülen Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde (TMME) üç yıl üst üste küçük ev aletleri alanında sektör birincisi seçilerek, “Sürdürülen Başarı” Ödülü Altın Heykel’e layık görüldü. Bunun yanı sıra Bosch, TMME 2012’de küçük ev aletlerinde sektör birincisi oldu ve Gümüş Heykel Ödülü’nü de aldı. Bosch ayrıca, TMME 2012 yılı içinde 87 puan ile en yüksek skoru elde eden kuruluş oldu.