Bosch’dan Babalar Günü için hediye seçenekleri

Bosch Ev Aletleri, Babalar Günü’nde babasına ve eşine sağlıklı, lezzetli, keyifli ve hoş bir sürpriz yapmak isteyenlere, babalar için çok ideal bir hediye oluyor

Bosch’dan Babalar Günü için hediye seçenekleri

09 Mayıs 2013 / emlakwebtv
“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, Babalar Günü’nde babasına ve eşine sağlıklı, lezzetli, keyifli ve hoş bir sürpriz yapmak isteyenlere, Bosch MES3000 katı meyve sıkacağı ile Bosch TES50321 RW VeroCafe Latte Espresso Makinesini öneriyor. Sağlıklı bir hayata adım atmak isteyenler için en yardımcı ürünlerden olan Bosch katı meyve sıkacağı, meyve ve sebzeleri kesmeye bile gerek kalmadan sıkıyor, günün her öğünü babalara şifa sunuyor. Kanıtlanmış Bosch barista teknolojisi ile gerçek İtalyan kahvesi lezzetini evlere getiren VeroCafe Latte espresso makinesi, kahve keyfinden vazgeçemeyen babalar için çok ideal bir hediye oluyor.

Babalara her öğünde tazelik ve bol vitamin; Bosch MES3000
Mavi – gümüş rengi ile göze çarpan Bosch MES3000, paslanmaz çelik mikro gözenekli süzgeci, farklı meyve, sebze türlerini son damlasına kadar sıkabilmesi, 700 Watt gücündeki motoru ve iki kademeli hız ayarı ile sert veya yumuşak tüm meyve, sebzelerden mümkün olan en fazla suyun elde edilmesini olanak tanıyor. Tüm parçaları birbirinden ayrılabiliyor ve bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Kaymayı engelleyen lastik ayakları sarsıntısız çalışma özelliği sağlarken, otomatik posa atma işlemi meyve suyunu rafine hale getiriyor ve meyve suyu sürahisinde bulunan köpük ayrıştırıcı parça da köpüklü meyve suyu içmeyenler için ideal alternatifi yaratıyor.

Babanıza gerçek İtalyan kahvesi lezzeti
Bosch, TES50321 RW VeroCafe Latte espresso makinesi ile evde bir İtalyan barista gibi kahve yapmayı gerçeğe dönüştürüyor. Ayrıcalığını, her parçası özenle ve mükemmel kahve yapmak için tasarlanmış barista teknolojisinden alan Bosch VeroCafe Latte, öğütme, aroma ve sertlik seçenekleri ile her kahve çekirdeğinin hakkını veriyor. Özel süt köpürtme sistemleri ile muhteşem kahve keyfi sunuyor. Uzun boylu Latte Macchiato bardaklarının da kolayca yerleştirilebilmesine olanak tanıyan 15 santimetreye kadar ayarlanabilen kahve çıkış yeri tasarımı ile sınıfında eşsiz.