Bosch Partner Program’da eğitimler başladı

Bosch Isı Sistemleri, Bosch Partner Programı kapsamında eğitimlere başlandı.

Bosch Partner Program’da eğitimler başladı

Bosch Isı Sistemleri'nin, iş ortaklarının gelişimine destek verirken aynı zamanda birçok avantaj da sunduğu projesi Bosch Partner Programı kapsamında eğitimlere başlandı. Sektördeki en iddialı program olarak ortaya çıkan ve iş ortaklarının aktif katılımıyla zen-gin bir içeriğe sahip olan Bosch Partner Program, iş ortaklarına birçok avantajı da bir arada sunuyor. Bu avantajlardan biri olan teknik eğitimler ile program üyelerinin teknik gelişimlerine katkıda bulunuyor.

30 iş ortağının katılımıyla
İzmir ve Manisa bölgesinden 30 iş ortağının katılımıyla gerçekleşen ilk eğitimde, ürünle-rin ilk gelişiminden, üretim sürecine ve paketlenmesine kadarki tüm gelişim ağı gösterile-rek, iş ortaklarının bir ürünün tüm üretim aşamaları hakkında derinlemesine bilgi sahibi olması sağlandı. Fabrika gezisi sonrasında da katılımcılara kombinin çalışma prensipleri, montajda dikkat edilmesi gerek hususlar, kombi ürün gamı ve aksesuarları içerikli 'Kombi Teknik Eğitimi' verildi.

Eğitimler ile iş ortaklarının teknik gelişimlerine katkıda bulunmayı ve müşterilere sunulan hizmet kalitesini artırmayı hedefleyen Bosch Partner Program eğitimleri yıl boyunca fark-lı şehirlerde devam edecek.