Boskan İnşaat’tan Bosspoint Esenyurt projesi!

Boskan İnşaat, Bosspoint Esenyurt projesini 80 milyon TL yatırım bedeli ile hayat geçirecek

Boskan İnşaat’tan Bosspoint Esenyurt projesi!

İstanbul Avrupa Yakası’nın Esenyurt ilçesinde Boskan İnşaat tarafından inşa edilecek olan Bosspoint Esenyurt, bölgede yeni bir yaşam alanının kapılarını aralayacak. Projede daire ve ticari birimlerden meydana gelecek.

Toplam yatırım bedeli 80 milyon TL olarak belirlenen Bosspoint Esenyurt’ta 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde 536 adet daire ve farklı büyüklüklerde 16 adet ticari birim bulunacak. Projenin tamamı A, B ve C olmak üzere üç blok halinde yükselecek.

10 bin 729 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulacak olan Bosspoint Esenyurt’un inşaat alanı 63 bin 247 metrekare ve taban alanı ise 3 bin 82 metrekare olacak.

Bosspoint Esenyurt projesinin A bloğunda 258 adet daire ile 13 adet dükkana, B bloğunda 278 adet daireye ve C bloğunda ise 3 adet dükkana yer verilecek. Proje, Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 600 metre mesafede konumlanacak.

İlköğretim okulu ve camiye de yakın olan Boskan İnşaat Bosspoint Esenyurt’un sosyal donatı imkanları içerisinde; açık ve kapalı yüzme havuzları, açık ve kapalı otopark alanları, mescit ve güvenlik sistemi bulunacak. 

Proje Bilgisi: Bosspoint Esenyurt