Bosphorus City Halkalı satılık

Bosphorus City Halkalı satılık dairelerin fiyatları 290 bin TL'den başlıyor

Bosphorus City Halkalı satılık

Bosphorus City Halkalı Atakent’te yer alıyor. Sinpaş tarafından hayata geçirilen Bosphorus City’de 1+1’den 5+1 daire tipleri bulunuyor. 3 bin 150 metrekarelik alan içerisinde yer  alan Bosphorus City satılık daire büyüklükleri 69 metrekareden başlıyor.

62 bloktan meydana gelen Bosphorus City konut sahiplerine oyun parkı, tenis kortu, güvenlik, squash, basketbol sahaları, yüzme havuzu, dinlenme alanları, yürüyüş parkurları ve otopark gibi sosyal donatı imkanları sunuyor.

Bosphorus City Halkalı satılık

Bosphorus City Yalılar, Yalı Apartmanları, Yeditepe Kuleleri, Saraybahçe Evleri ve Erguvan Evleri'nden meydana geliyor. Proje kapsamında 26 bin metrekare büyüklüğünde, 720 metre uzunluğunda boğaz, 2 boğaz köprüsü yer alıyor. Ortaköy Meydanı ile Beylerbeyi arasında, diğeri de Anadolu Hisarı Meydanı ile R.Hisarı meydanının bulunduğu bölgelerde bloklar inşa ediliyor.

2 bin 793 adet konutun bulunduğu Bosphorus City’de yaşam devam ediyor. Bosphorus City projesinde kiralar 1.000 liradan başlıyor. 290 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışların devam ettiği Bosphorus City ödemeleriyle de dikkat çekiyor.

Bosphorus City nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Bosphorus City Sinpaş GYO tarafından Halkalı’da inşa ediliyor.

Bosphorus City adres bilgileri: Altınşehir İstanbul Caddesi Küçükçekmece / İstanbul

Bosphorus City iletişim bilgileri
444 1 440

 

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Bosphorus City