Bosphorus’ta ‘direkler arası’ şenlik

Bosphorus City'de yaşamın başlamasının ardından sosyal etkinlikler de start aldı. Ramazan şenlikleriyle başlayan etkinlikler sporla devam edecek

30 Temmuz 2012 / emlakwebtv

Sinpaş GYO’nun Bosphorus City projesinde Anahtar Kart Ramazan Etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Ateş şovlarıyla başlayan ‘direkler arası’ eğlenceleri, orta oyunlar ve ardından müzik dinletileriyle gecenin ilerleyen saatlerine değin sürüyor. Ayrıca etkinlik kapsamında çocuklara, Hacivat ile Karagöz gölge oyunları da sergileniyor. Bosphorus City Ortaköy Meydanı’nda gerçekleştirilen etkinliklerde Ortaköy’ün sevilen pazar  tezgahları da yerini alıyor ve macundan hat sanatına bir çok el ürününün satışı yapılıyor. Katılan tüm ailelerin keyifli vakitler geçirdiği ve aile boyu eğlendiği etkinliklerin Ramazan Bayramı’na kadar  haftada 2 gün sürdürülmesi planlanıyor.
Anneler Günü, Babalar Günü gibi özel günlerde de etkinlikler düzenlediklerini belirten Bosphorus City İşletme Koordinatörü, Koray Korkmaz, ilerleyen dönemde Bosphorus City’de kano yarışları ve “Avrasya Maratonu” gibi spor faaliyetleri de düzenleyeceklerini söyledi.