Bostancı City satılık daire fiyatları!

Bostancı City satılık daireler tamamlanmış olup, projede kiralamalar devam ediyor

Bostancı City satılık daire fiyatları!

Bostanci City 15 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 8 blok ve 218 adet daireden meydana gelen Bostanci City projesinin her katında 2 adet daire bulunuyor. 

Bostanci City A, B ve C tipi bloklardan oluşuyor. Bostanci City A tipi blokta 4+1, B tipi blokta 3+1, C tipi blokta ise 2+1 daire tipleri yer alıyor.

Bostanci City daire özellikleri
Bostanci City satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuyor. Bunlar arasında 24 saat güvenlik,  çocuk oyun alanı, kapalı otopark, fitness merkezi, sauna, yürüyüş parkuru, basketbol sahası, eğlence merkezi, spor ve sosyal aktivitelere olanak sağlayan bir altyapı yer alıyor.

Spor sahası içinde 2 adet basketbol potası ve 2 adet minyatür futbol kalesi bulunuyor. Bostancı City Toplu Yapısında, Batı Kapısı A1 Blok arkasında ve Doğu Kapısı A2 ile A3 Blok arasında olmak üzere 2 adet havuz yer alıyor. Batı Yakasında 3 ve Doğu Yakasında 2 adet olmak üzere 5 adet kamelya yer alıyor. Spor salonu; Fitness Center, Sauna, soyunma odaları, duşlar ve tuvaletlerden meydana geliyor.

Bostanci City son durum
Yaşamın devam ettiği Bostanci City projesinde satılık ve Bostanci City kiralık daireler tamamlanmış olup, talepler değerlendirilmektedir.

Bostanci City nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Bostanci City projesi Bağdat Caddesi üzerinde konumlandırılıyor.

Bostanci City adres bilgileri: Bağdat Caddesi Edler Apartmanı NO: 454 Suadiye/Kadıköy

Bostanci City iletişim bilgileri
0 216 445 15 84