Bostancıkent 30. Etap Nerede?

Proje Bostancı İnşaat' ın adına özel olarak Bostancıkent 30. Etap ismini almakta

Bostancıkent 30. Etap Nerede?

İnşaat sektöründe 30' uncu yılını tamamlayan Ali Bostancı İnşaat yeni bir proje ile gündeme geliyor. 30' uncu yılına özel olarak hazırlanan proje şimdiden herkes tarafından merak edilmeye başlandı.

Proje Bostancı İnşaat' ın adına özel olarak Bostancıkent 30. Etap ismini almakta. Projede toplam 88 konut yer alacak. Bu özelliği ile proje butik yapı tarzında inşa ediliyor. 6 bin metre karelik alan üzerinde 2 kütle halinde inşa edilen Bostancıkent 30. Etap projesi pek çok yönü ile artı özellikler taşımakta. Projedeki konutlar 2+1 dubleks tarzında, 3+1 ve 3+1 loft dairelerden oluşacak. 16 adet 2+1 lof daire, 16 adet 3+1 loft daire, 56 adet 3+1 daire bulunmakta. Bostancıkent 30. Etap' taki dairelerin kira fiyatları ise 650 TL gibi uygun fiyatlar ile sunulacak. Bursa' nın sakin bölgelerinden biri olan Osmangazi ilçesinin Hamitler alanında inşa edilen Bostancıkent 30. Etap şimdiden yeni evli çiftlerin dikkatini çekmiş durumda.

Dairelerden herhangi birini satın almak isteyenlerin ise 144 bin TL' den başlayan ve 179 bin TL' ye varan fiyatları gözden çıkarması gerekmekte. Projede ayrıca açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, açık otopark, güneşlenme terası, merkezi uydu sistemi ve bunun gibi pek çok kullanışlı avantajlar bulunmakta. Daireler ise bankaların konut kredisini uygun olduğundan taksitle ev sahibi olma imkanı tanımakta.

Proje Bilgisi: Bostancıkent 30. Etap