Botel Güneşli Projesi!

Gül Proje tarafından Basın Ekspres Yolu'nda hayata geçirilecek olan Botel Güneşli Projesi fiyatları 265 bin TL'den başlıyor

Botel Güneşli Projesi!

Gül Proje tarafından Basın Ekspres Yolu'nda hayata geçirilecek olan Botel Güneşli fiyatları 265 bin TL'den başlıyor. Rezidans ve ticari ünitelerden oluşacak proje, Holiday Inn Otel'in yanında yükselecek. 1+1 ve 2+1 rezidans dairelere yer verilen Botel Güneşli'de lansman öncesi 29 katlı blok satışa çıktı. 

Botel Güneşli fiyatları 256 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 15 oranında indirim uygulanıyor. Aynı zamanda firma bünyesinde yüzde 25 peşinat ile 36 ay vade farksız taksit yapılıyor. 

16 bin metrekarelik arazi üzerinde kurulan Botel Güneşli Projesi, 100 bin metrekare inşaat alanına sahip. 2 bloktan meydana gelen projede 658 adet rezidans ve 41 adet ticari ünite bulunuyor. Projede bloklar 19 ve 29 katlı olarak tasarlanıyor. Botel Güneşli'de 1+1 daire alanları 55,7 metrekare, 2+1 daire alanları 64,77 metrekare ila 114,31 metrekare arasında tasarlanıyor. 

Botel Güneşli projesinin konut sahibi olmak isteyenlere sunduğu sosya olanaklar arasında; .çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve sauna yer alıyor. Projenin dairelerinde ise ısı pay ölçer, merkezi ısıtma ve rezidans hizmetleri bulunuyor. Ön satışları devam eden Botel Güneşli projesinde teslimlerin 2018 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Gül Proje
Proje Bilgisi: Botel Güneşli