Boutique Daça Sancaktepe’de son 25 daire! Hemen teslim!

Boutique Daça Sancaktepe’de kalan son 25 adet dairenin satışı devam ediyor. Projedeki daireler hemen teslim ediliyor

Boutique Daça Sancaktepe’de son 25 daire! Hemen teslim!

Daça Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nın Sancaktepe ilçesinde hayata geçirilen Boutique Daça’da daireler sahiplerine hemen teslim ediliyor. Projede kalan son 25 adet dairenin ise satışı devam ediyor.

Toplam 22 bin 600 metrekare büyüklüğündeki arazi alanı üzerine kurulan Boutique Daça Sancaktepe, 5’er katlı 7 adet blokta toplam 351 adet bağımsız birimden meydana geliyor. Projede bir de alışveriş bloğu yer alıyor.

Tapu teslimleri hemen yapılan Sancaktepe Boutique Daça’da kalan son 25 daire için faiz oranları yüzde 0,59’dan başlıyor. 120 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. Aynı zamanda tamamı peşin ödeme de yapılabiliyor.

Boutique Daça projesi; Üsküdar – Çekmeköy Metro hattına 400 metre, Boğaziçi Köprüsü’ne ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 13 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 20 dakika mesafede konumlanıyor.

Ayrıca Boutique Daça Sancaktepe projesi 2018 yılında faaliyete geçecek olan Sancaktepe hattındaki Meclis Mahallesi İstasyonu’nun hemen yanı başında. Proje, yan kapısının metro istasyonuna açılır durumda olmasıyla dikkat çekiyor.

Boutique Daça Sancaktepe projesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal donatılar içerisinde; açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, vitamin bar, aerobik alanları ve güvenlik hizmetleri bulunuyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks tipinde daire seçeneklerine yer verilen Boutique Daça Sancaktepe’de her daireye 1 adet araç park yeri düşecek şekilde kapalı otopark alanı veriliyor.

 

Firma Bilgisi: Daça Inşaat
Proje Bilgisi: Boutique Daça