Braas Çatı Sistemleri yağmurdan koruyor

Metal ve PVC yağmur indirme sistemlerinden oluşan ürün gamını sunan Braas Çatı Sistemleri PVC Deco ve çift cidarlı PVC 2D yağmur indirme sistemlerini üretti

Braas Çatı Sistemleri yağmurdan koruyor

 

Braas Çatı Sistemleri, yağış suyunun çatıdan etkin ve verimli bir şekilde tahliyesine yönelik yağmur indirme sistemleri ürün gamında yeni ve özgün çözümler sunmaya devam ediyor. Metal ve PVC yağmur indirme sistemlerinden oluşan ürün gamı ile birbirinden farklı yapı tasarımlarına hitap edebilen Braas son olarak, PVC Deco ve çift cidarlı PVC 2D yağmur indirme sistemlerini tüketicilerinin beğenisine sundu.

Braas’ın dünya çapındaki tecrübesi ve mühendisliği ile zorlu iklim koşullarına uygun olarak geliştirilen yağmur indirme sistemleri, hem yağış suyunun etkin ve verimli şekilde tahliyesini sağlıyor hem de yapılara estetik bir görünüm kazandırıyor. Braas yağmur indirme sistemlerinin esnek ve modüler birleşim yerleri sayesinde malzemelerin ısı değişimlerine bağlı genleşme ve büzülmesinden kaynaklanan sorunlar en baştan tasarım aşamasında çözülüyor. Böylece güçlü ve dayanıklı bir yapı elde edilerek yağış suyunun düzenli akışını engelleyen, kırılan, çatlayan ve yapının estetiğini bozan yağmur dereleri sorunu ortadan kaldırılıyor, uzun ömürlü bir çözüm elde ediliyor.

Braas Çatı Sistemleri, PVC Yağmur İndirme Sistemleri ürün gamına çift cidarlı PVC 2D ve bakır görünümlü PVC Deco olmak üzere iki yeni ürün ekledi. Braas Çatı Sistemleri İcra Kurulu Başkanı Daniş Navaro, yeni ürünlerle birlikte yağmur indirme sistemlerinde farklı, estetik ve işlevsel malzemelerden oluşan çok alternatifli bir ürün gamına sahip olduklarını belirterek, yağmur indirme sistemlerinin bir çatının işlevlerinde önemli bir yeri olduğu vurguladı.

Türkiye’ nin ilk ve tek çift cidarlı PVC deresi PVC 2D, geometrik güçlü yapısı ve havana kahve renk seçeneği ile çatılarda fark yaratıyor. Çift cidarlı PVC 2D, çatılardaki yağış suyunun etkin bir şekilde drene edilmesi sorununu sağlam, estetik, fonksiyonel ve pratik şekilde çözüyor.

PVC Yağmur İndirme Sistemleri ürün gamına yeni eklenen PVC Deco ise zarif yapısı ve bakır görünümü ile tüm yapılara değer katıyor. PVC Deco da diğer Braas çözümlerinde olduğu gibi ek yerlerinde contalı sistem ile teşkil ediliyor. Böylece uzun ömürlü ve estetik bir çözüm elde edilebiliyor.
Braas Yağmur İndirme Sistemleri ürün gamındaki tüm ürünler; aşırı yağış, şiddetli rüzgar, kar ve tipi fırtınaları, yüksek sıcaklık gibi bütün dış etkilere karşı maksimum güvenlik sağlayacak şekilde üretiliyor. Çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alan Braas, güçlü ve uzun ömürlü yağmur indirme çözümleri ile profesyonel uygulama hizmetini birlikte vererek; tüketicilerine estetik, konfor ve güveni bir arada sunuyor.

Firma Bilgisi: Braas Çatı Sistemleri