Braas çatıları enerji üstüne dönüştürüyor

37. Yapı Fuarı’nda Braas Çatı Sistemleri İcra Kurulu Başkanı Daniş Navaro'dan Braas ve yeni ürünleri hakkında bilgiler aldık

10 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
37. Uluslararası Yapı Fuarı 6-10 Mayıs tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleştirildi. Braas Çatı Sistemleri fuarda yenilikçi ürünlerini tanıttı. Biz de 37. Yapı Fuarı’nda Braas Çatı Sistemleri İcra Kurulu Başkanı Daniş Navaro'dan Braas ve yeni ürünleri hakkında bilgiler aldık.

Braas Çatı Sistemleri, çatıları yapılarda bir enerji üssüne dönüştürmek amacı ile yoğun Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. Özellikle yenilenebilir enerji kaynaklarından etkin bir şekilde yararlanabilmesini hedefleyen Braas; güneş enerjisini kullanarak ısınma desteği ve hijyenik sıcak kullanım suyu teminini sağlayan kolektörlerin yanı sıra güneş enerjisinden elektrik üretimi de sağlayan en yeni ürünü “InDaX Ankastre Fotovoltaik Sistem”i de tüketicilerinin beğenisine sundu. Braas InDaX Fotovoltaik paneller yüksek veriminin yanı sıra, patentli ankastre tasarımı ile estetik ve su sızdırmazlığı bir arada sunan güçlü bir çözüm olarak öne çıkıyor.