BRAAS'tan çatı sorunlarına kesin çözüm

Braas Çatı Sistemleri “Çatı Çözülmesi Gereken Bir Sistemdir” anlayışı ile yoğun Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor

BRAAS'tan çatı sorunlarına kesin çözüm

Braas Çatı Sistemleri 'Çatı Çözülmesi Gereken Bir Sistemdir' anlayışı ile yoğun Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. Braas Çatı Sistemleri’ nin geçtiğimiz yıl lanse ettiği çatı saçak detaylarını çözmeye yönelik çok işlevli ürünü Metalvent tüketicilerin beğenisini topluyor.

Metalvent nedir?
Çatı saçak detayında çok işlevli bir çözüm olan Metalvent, genişletilmiş bir metal. 90 cm. uzunluğa sahip olan Metalvent, hem ilk sıra kiremitlere güçlü bir mesnet oluşturuyor hem kiremit altında etkin ve üniform havalandırma sağlıyor hem de kiremit altına yabancı madde ve canlı girişini önlüyor. Metalvent, Braas kiremitin yüksekliği ve şekline tam uyumlu tasarımı ile Braas Villa, Diva ve TegaLModerN modellerinde rahatlıkla uygulanabiliyor.

Braas Çatı Çözümleri

Braas Çatı Sistemleri çatı saçak detayları ürün gamında hali hazırda Metalvent’ in yanı sıra PVC Saçak Havalandırma Elemanı’ nın düz ve havalandırma profilli versiyonları ile Saçak Eteği gibi çözümler de bulunuyor. Braas Çatı Sistemleri, Türkiye’de faaliyete başladığı ilk günden bu yana; uzun ömür ve yüksek performans için farklı ürün grupları ile çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alıyor. Braas Çatı Sistemleri ürün gamında, kiremitten güneş enerji sistemlerine, iş ve insan güvenliği çözümlerinden detay çözümlerine kadar birçok yenilikçi ürün bulunuyor.

Braas çatı sistemleri hakkında
Merkezi Almanya’da bulunan dünyanın en büyük kiremit ve çatı sistemleri üreticisi Braas Monier Building Grup, 36 ülkede 100’ den fazla üretim tesisi ve yaklaşık 7400 çalışanı ile sektöründe pazar lideri olarak faaliyet gösteriyor. Türkiye’de Braas markası ile 1998’den beri üretim gerçekleştiren firmanın 36.000 m2 alan üzerine kurulu Gebze tesisleri; tam otomasyonlu uygulama teknolojisi ile dünyanın en büyük kiremit üretim fabrikalarından biri olma özelliğine sahip.

Tasarım ürünleri ile yepyeni bir çatı sistemi anlayışını hayata geçiren Braas; geniş ürün yelpazesinin yanı sıra danışmanlık ve mühendislik hizmetlerini de en yüksek kalite ile müşterilerine sunuyor.