Braas'tan güçlü ısı yalıtım çözümleri

Braas Çatı Sistemleri çatılarda enerji verimliliğini artırmak için inovatif çözümler sunuyor

Braas'tan güçlü ısı yalıtım çözümleri

Braas Çatı Sistemleri çatılarda enerji verimliliğini artırmak için inovatif  çözümler sunuyor. Bu çözümlerden birisi de Braas çatı mantolama sistemi “Thermomanto Sistem”. Thermomanto Sistem, 4 ila 10 cm. arasında değişen kalınlık seçenekleri ile öne çıkıyor.  Braas Thermomanto Sistem, özel tasarımı ile ısı köprüsü oluşturmayan, yüksek basma mukavemetine sahip yüksek performanslı ve uzun ömürlü bir ısı yalıtımı çözümü. Bu yılın başında lanse edilen 10 cm. kalınlık seçeneği ile daha yüksek ısı geçirme direnci sunan Thermomanto Sistem, aynı zamanda kiremit altında etkin havalandırma sağlayan inovatif bir çözüm.     

Tüm dünyada artan enerji maliyetleri ve çevre kirliliği ile ilgili kaygılar, günümüz inşaat sektöründe enerji verimliliğini ve buna bağlı olarak yapının toplam enerji performansını önemli kavramlardan biri haline getiriyor. Bir yapının toplam ısı kaybında çatılar, önemli bir role sahip. Bu nedenle ısı yalıtım performansını artırmada, çatılarda yapılan "doğru ısı yalıtım" uygulamaları son derece önem kazanıyor.

Braas Çatı Sistemleri, yapının enerji performansı açısından önemli bir alanı olan çatıların enerji verimliliğini artırmak amacı ile yüksek performanslı ürünler sunmaya devam ediyor. Braas' ın bu amaçla geliştirdiği çözümlerden biri de, ısı yalıtımı (çatı mantolama) ürünü Thermomanto Sistem. Yüksek yoğunluklu, yüzeyi zırhlı, yüksek basma mukavemeti ile kar, rüzgar ve öz ağırlık gibi yüklere karşı yapısal bütünlüğünü koruyan, binili kenar profile sahip, ekstrüde polistren (XPS) özel tasarımlı ısı yalıtım plakası olan Thermomanto Sistem, 4, 5, 6, 8 cm. ve bu yılın başında lanse edilen 10 cm. kalınlık alternatifleri ile sunuluyor.

Firma Bilgisi: Braas Çatı Sistemleri