Brand Home her eve girmeye hazırlanıyor

Onur Kıral, Brand Home markasıyla Fatih Kıral’ın ‘lüks ve pahalı’ kalite algısını kırmayı hedefliyor

Brand Home her eve girmeye hazırlanıyor

19 Kasım 2012 / emlakwebtv
İtalyan Dialma Brown markasının Türkiye distribütörlüğünü alan Brand Home, her keseye uygun aksesuar, mobilya ve günlük kullanılan eşyalarla her eve girmeyi hedefliyor. Brand Home mağazalarının içinde yer alan cafe konsepti ile Türkiye’ye bir ilki getiren Onur Kıral, müşterilerini alışveriş yaparken keyifli vakit geçirmelerini amaçlıyor.

Brand Home isimli yeni mağazasını Anadolu Yakası’nın en önemli caddelerinden biri olan Cemil Topuzlu’da açan Onur Kıral, kalite ürünleri uygun fiyata müşterileri ile buluşturuyor. 09:00-23:00 saatleri arasında açık olan Brand Home iş sonrasında da alışveriş için zaman yaratıyor. Fatih Kıral markasının lüks ve pahalı algısını Brand Home mağazaları ile kıracak olan Onur Kıral, ürün fiyatlandırılmasına da özen gösteriyor. 100 TL’den başlayan fiyatlarla müşterileri ile buluşan Brand Home, her eve İtalyan ürünleri ile renk katıyor.

Brand Home Ege’ye açılıyor
Yeni bir marka olduğu halde çok talep gören Brand Home 2 yıl içinde 10 şube  açarak, büyümeye devam edecek. İstanbul, Ege ve Akdeniz’de bayilikler vermeyi planlayan Onur Kıral  bayilik sistemiyle tüm Türkiye’ye yayılmayı hedefliyor.