Brand Office izmir!

Özemeksan İnşaat imzası ile hayat bulan Brand Office İzmir projesinde daire fiyatları 450 bin TL'den başlıyor

Brand Office izmir!

İzmir Bayraklı'da yükselen Brand Office fiyatları 450 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Özemeksan İnşaat imzası taşıyan Brand Office İzmir Tapu Müdürlüğü ve Yargıtay binasına komşu olarak konumlanıyor. 

Brand Office Bayraklı zemin+7 katlı tek blokta toplam 62 bağımsız bölümden oluşuyor. 3 bin metrekare arazi alanı üzerinde kurulan projede ofis alanları 56 metrekare ila 160 metrekare arasında değişiyor. Brand Office teslimlerinin 2016 yılı Mayıs ayında yapılması planlanıyor. 

Ofislerin banka kredisi için uygun durumda olduğu Brand Office İzmir fiyatları 450 bin TL ila 1 milyon 300 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Brand Office kiralarının ise metrekaresinin 25 TL'den başlaması bekleniyor. Proje ile ilgili detaylı fiyat ve ödeme bilgilerini satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

Güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi özelliklerin bulunduğu Brand Office İzmir projesinde ofisler dekorasyonlu olarak teslim ediliyor. Akıllı bina alt yapısına sahip olan projenin 2 bin metrekaresi yeşil alanlar için ayrılıyor. 

Projede, profesyonel site yönetimi bulunuyor. Aynı zamanda her katta teras alanları olacak şekilde tasarlanıyor. Otel konseptinde hizmetlerinde de sunulacağı Brand Office projesi, İzmir Bayraklı'da Tapu Müdürlüğü ve Yargıtay Binası'na komşu olarak yükseliyor. 

Zemin katta dükkanların yer aldığı Brand Office İzmir'de ofis çalışanları yemyeşil bir manzaraya sahip olacak. Yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarak Brand Office Bayraklı Özemeksan İnşaat imzası taşıyor. 

"Brand Office izmir!" Başlıklı Haberin Galerisi

Brand Office izmir!

Brand Office izmir!

Brand Office izmir!

Brand Office izmir!

Firma Bilgisi: Özemeksan Inşaat
Proje Bilgisi: Brand Office